17. Warszawskie Targi Sztuki

Już na początku października po raz 17. odbędą się Warszawskie Targi Sztuki, tradycyjnie w Warszawie, w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego.

Jest to jedna z najważniejszych krajowych imprez kulturalnych poświęconych sztukom plastycznym i antykom.
➡️ Ponad 60 czołowych galerii sztuki współczesnej, antykwariatów i domów aukcyjnych z całej Polski i zagranicy zaoferuje dokonania wybitnych artystów oraz twórców najmłodszego pokolenia.
➡️ Prezentowane będzie również wysokiej klasy rzemiosło artystyczne, meble, biżuteria i wiele innych przedmiotów z wielu dziedzin sztuki i dizajnu. Wszystkie te przedmioty można będzie kupić a wiele z nich dostępnych będzie w przystępnych cenach.

Nad odpowiednim poziomem artystycznym czuwa Rada Programowa, która decyduje o ostatecznej liście wystawców.

➡️ Misją WTS jest również działalność edukacyjna. Kolejny raz profesjonalna Pracownia Kwadrat Grafiki Artystycznej Iwony Cur poprowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi i młodzieżą.
➡️ W trakcie targów przewidziane są też wykłady o sztuce i rynku sztuki prowadzone z udziałem ekspertów i artystów.

Od lat Warszawskim Targom Sztuki towarzyszą wystawy uznanych twórców. Do tej pory na wystawach prezentowaliśmy prace m.in.: Jacka Malczewskiego, Tadeusza Kantora, Magdaleny Abakanowicz, Witkacego, Tadeusza Dominika.
➡️ W tym roku wszystko wskazuje na to, że pokażemy dzieła jednego z najwybitniejszych polskich malarzy – Jerzego Nowosielskiego.

? 17. Warszawskie Targi Sztuki
?️ 11-13 października 2019
? Arkady Kubickiego Zamku Królewskiego

www.warszawskietargisztuki.pl

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze