Animals Days 2018

Animals Days 2018

W dniach od 6 do 8 kwietnia w Ptak Warsaw Expo odbędą się największe targi zoologiczne w Polsce! Wydarzenie Animals Days 2018 zainteresuje wszystkich miłośników zwierząt: dorosłych, dzieci – całe rodziny. Świetny weekend ze zwierzakami – kup bilet już dziś! Gościem targów Animals Days będzie Nela Mała Reporterka – spotkanie z Nelą jest bezpłatne w ramach biletu targowego – może być to bilet dwudniowy, lub jednodniowy (sobota lub niedziela)!

Międzynarodowe wystawy psów i kotów, wystawy zwierząt egzotycznych, królików rasowych, kawii domowych, a także Ministerstwo Motyli i wystawa akwarystyczna – to wszystko i wiele więcej atrakcji czeka na odwiedzających 2. Targi Zoologiczne Animals Days. To doskonałe wydarzenie zarówno dla branży zoologicznej, posiadaczy zwierząt domowych oraz wszystkich tych, którzy po prostu kochają zwierzaki! W programie imprezy mnóstwo niezwykłych atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – wystawy zwierząt, spotkania z behawiorystami i trenerami zwierząt, szkolenia i seminaria.

Zakres tematyczny targów tworzą zwierzęta domowe i wszystko co z nimi związane: karmy i suplementy, artykuły higieniczne, posłania, miski, smycze, obroże, ubranka, zabawki, transportery i inne akcesoria dla zwierząt, a także usługi dedykowane zwierzętom.

Już 7 i 8 kwietnia 2018 Nela Mała Reporterka pokaże Wam „Strefę Peruwiańską”. Ale to nie wszystko! Animals Days będzie niepowtarzalną okazją do poznania Pepino i Limy, dwóch peruwiańskich alpak Neli. Mała Reporterka opowie o ich życiu, a każdy zainteresowany będzie mógł je pogłaskać, nakarmić marchewką, zrobić sobie z nimi zdjęcie, przytulić i pooprowadzać na kantarku. Oprócz tego autografy, wspólne zdjęcia z Nelą, prezentacje o podróżach Małej Bohaterki i konkursy z nagrodami.

Atrakcje 2. Animals Days 2018:

-Międzynarodowa Wystawa Psów (Związek Kynologiczny w Polsce)
-Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych (Polski Związek Felinologiczny)
-Wystawa zwierząt egzotycznych
-Wystawa królików rasowych
-Wystawa kawii domowych
-Wystawa akwarystyczna
-Ministerstwo Motyli
-Porady behawiorystów zwierzęcych, spotkania z trenerami
-Szkolenia i seminaria branżowe
-Akademia Magazynu Akwarium

Uwaga:

-Bilety w kasach podczas wydarzenia będą droższe

-Dzieci do 7 roku życia za darmo
-Dzieci w wieku 7-14 lat bilet ulgowy

Animals Days 2018 bilety na to wydarzenie znajdziesz na eBilet.pl – zapraszamy!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze