Aperitivo Time Food Festival 2019

Przygotuj się na kulinarne otwarcie sezonu! Obok najlepszych włoskich restauracji w naszym kraju, na festiwalu będziemy gościć znakomite restauracje z Włoch – z Wenecji, Mediolanu czy z regionu Emilia-Romania. Aperitivo Time Food Festival w wyjątkowej Insta-Friendly oprawie już 7-9 czerwca w Elektrowni Powiśle. Przyjdź i spędź popołudnie ciesząc się wspólnym czasem z przyjaciółmi!

Trend na wspólne spędzanie czasu w barach i restauracjach przybiera na sile. Nic dziwnego, to świetna okazja do poznania nowych połączeń kulinarnych, a także możliwość, by wspólnie cieszyć się czasem z przyjaciółmi!

Najbliższa okazja do wspólnych spotkań w gronie znajomych przy pysznym jedzeniu pojawi się już w dniach 7-9 czerwca podczas Aperitivo Time Food Festival, w nowej lokalizacji na mapie Warszawy, czyli – Elektrowni Powiśle. Wstęp na wydarzenie jest darmowy, więc wszyscy chętni będą mieli okazję poczuć prawdziwie włoski klimat popołudniowego aperitivo!

Wyjątkowym wyróżnikiem Aperitivo Time Food Festival będzie obecność restauratorów prosto z Włoch, którzy zostali zaproszeni przez Restaurant Week, jednego z organizatorów wydarzenia. Specjalnie na festiwal przyjadą szefowie kuchni ze znakomitych włoskich restauracji: Marco Galtarossa z Zanze XVI w Wenecji, Dario Guidi z Antica Osteria Magenes z Mediolanu i Federeico D’Amato z Caffe’ Arti E Mestieri z regionu Emilia-Romania. Przygotują swoje popisowe dania, klasyki włoskiej kuchni.

Ale to nie wszystko! Na Aperitivo Time Food Festival spotkamy także reprezentację topowych włoskich restauracji z Polski: Flambéeria, Trattoria Boccone, Leonardo Verde, Tutto Bene, CuliInaria Italiana, Figlia di Papà, ORZO, Quattro Canti, Vaffanapoli i Amuni z Warszawy, oraz Fifne Lody Włoskie i Pan Panini z Poznania, a także Piec na Szewskiej z Wrocławia. Wśród serwowanych dań, przygotowanych specjalnie na tę okazję, będą m.in.: Piadina Romagnola, Tarte Flambée, Bruschetta, Makaron jajeczny Campofilone, Arrancini, Lampredotto czy Tiramisù.

Dodatkiem do przekąsek, jak na aperitivo przystało, podczas festiwalu będą serwowane koktajle na bazie wermutów, przyjemnie zaostrzające apetyt. W barowym menu znajdziecie: Martini Bianco & Tonic, Martini Asti, Martini Prosecco oraz nowe Martini Fiero & Tonic z dodatkiem czerwonych pomarańczy. Lekkie, chłodne i orzeźwiające propozycje, o stosunkowo niskiej zawartości alkoholu, idealnie komponujące się z jedzeniem.

Organizatorzy zadbali o to, by wszyscy Instagramerzy mieli wspaniałe ujęcia. Na festiwalu będzie czekać wiele atrakcji, które będą idealnym pretekstem do sfotografowania.

Aperitivo Time Food Festival to także możliwość wzięcia udziału w ciekawych warsztatach:
• warsztaty kulinarno – sensoryczne z Larą Gessler, gdzie nauczysz się dobierać i łączyć smaki
• warsztaty fotograficzne z Wujaszkiem Lifestyle, który opowie o tym jak tworzyć perfekcyjne zdjęcia na Instagram
• warsztaty koktajlowe, podczas których nauczysz się przyrządzać koktajl Martini Fiero & Tonic

Będą też hostessy z Instaxami do uwiecznienia wspólnych chwil, oraz stoisko do scrapbooking w strefie Instax, aby ozdobić swoje zdjęcie.

Dodatkowe atrakcje:
• klimatyczna muzyka na żywo
• strefa chillout dla spragnionych wypoczynku
• strefa Insta Friendly – każdy element festiwalu będzie Insta-fotogeniczny!
• stoisko tatuatorskie ze zmywalnymi tatuażami w stylu Martini
• strefy partnerów: Instax, Kinley, Illy, Noizz

——

Program festiwalu

GODZINY TRWANIA FESTIWALU
PIĄTEK 18:00 – 22:00
SOBOTA 13:00 – 22:00
NIEDZIELA 13:00 – 22:00

HARMONOGRAM WARSZTATÓW KOKTAJLOWYCH – 10 STANOWISK *
PIĄTEK 19:00, 20:00
SOBOTA 18:00 19:00 20:00
NIEDZIELA 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
* 2 tury w ramach każdego warsztatu

WARSZTATY z INFLUENCERAMI *
15:00 – Warsztaty z Larą
16:00 – Warsztaty FOTO z Wujaszkiem
* ZAPISY NA WARSZTATY NA MIEJSCU, PODCZAS TRWANIA FESTIWALU

FESTIVAL LINE UP MARTINI TIME MUSIC STAGE
PIĄTEK
18:00 – 21:30 – LULU MALINA & BUSLAV LIVE ACT
SOBOTA
13:00 – 17:00 – DJ SET
17:00 – 21:30 – SONYA & K-LEAH LIVE ACT
NIEDZIELA
13:00 – 17:00 – DJ SET
17:00 – 21:30 – NOZ & JOHN JAMES LIVE ACT

Gwarne spotkania w gronie przyjaciół, w towarzystwie prostych przekąsek oraz koktajli na bazie wermutów to propozycja na spędzenie czerwcowego popołudnia. Jedź, pij i baw się podczas Aperitivo Time Food Festival!
Zarejestruj się na stronie festiwalu – link i zyskaj promocyjną, festiwalową cenę koktajlu = 5 zł. Cena regularna w dniach festiwalu = 10 zł.

Elektrownia Powiśle
Wejście od ul. Zajęczej, Warszawa

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze