Artyzm, Autyzm, Autentyzm – przegląd filmów

Warszawska Szkoła Reklamy, Fundacja SYNAPSIS i Kino Muranów serdecznie zapraszają na przegląd filmów pt. “ARTYZM, AUTYZM, AUTENTYZM”, który odbędzie się w ramach Warszawskich Dni Świadomości Autyzmu 11 kwietnia 2018 r. w godzinach 13:00 – 17:00 w Kinie Muranów.

Pierwsze obchody Warszawskich Dni Świadomości Autyzmu rozpoczęły się 2 kwietnia, w Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. „Tego dnia zaświeci na niebiesko Pałac Kultury i Nauki oraz most Śląsko-Dąbrowski. We wtorek, 3 kwietnia, będzie podświetlonych ponad 30 budynków. A już 4 kwietnia rozpoczyna się cykl otwartych spotkań ze specjalistami” – podkreśla Gabriela Szustek, radna m.st. Warszawy i dodaje – „Mamy nadzieję, że wiele osób dowie się o autyzmie i formach pomocy właśnie dzięki pierwszym Warszawskim Dniom Świadomości Autyzmu.”

Warszawska Szkoła Reklamy, chętnie wspiera tego typu inicjatywy. Podczas przeglądu pt. “ARTYZM, AUTYZM, AUTENTYZM” który odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. w Kinie Muranów zaprezentujemy filmy autorstwa Słuchaczy i Studentów dotkniętych spektrum autyzmu i zespołem Aspergera, a także wykonane przez nich prace graficzne pod opieką Aliny Skiby – wykładowcy WSR, animatora i grafika. Wydarzeniu towarzyszyć będą seanse filmów dokumentalnych: “Autyzm i Miłość” oraz “Komunia” w reżyserii Anny Zameckiej. Pokazowi filmów będzie towarzyszyć również spotkanie ze autorką obu dzieł.

Udział w przeglądzie jest bezpłatny, wystarczy potwierdzić przybycie wysyłając zgłoszenie na adres: muranow@synapsis.org.pl

Grzybu

Komentarze