Audio Video Show 2017

Audio Video Show jest wystawą sprzętu audiovideo oraz kina domowego, mającą w tym roku swoją kolejną – dwudziestą edycję. Ze swoimi 10 tysiącami metrów kwadratowych ekspozycji jest drugą co do wielkości imprezą tego typu w Europie.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki. W tym roku, po raz pierwszyrównolegle z AVS, odbywają się targi Smart Home, na których można zobaczyć najnowsze rozwiązania z zakresu inteligentnego domu.

Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy.

Audio Video Show & Smart Home to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video oraz smart home.

Wystawa otwarta będzie w następujących dniach i godzinach:

Piątek, 17 listopada 2017, 13.00 – 20.00
Sobota 18 listopada 2017, 10.00 – 20.00
Niedziela 19 listopada 2017, 10.00 – 18.00

★ 17-19 listopada 2017

3 lokalizacje w Warszawie:
★ PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
★ Radisson Blu Sobieski
Plac Artura Zawiszy 1, Warszawa
★ Hotel Golden Tulip
Towarowa 2, Warszawa

Bilety:
Dostępne na: link lub w kasach na miejscu w dniu targów.

– Dorośli: 30,00 zł
– Młodzież do 16 lat: WSTĘP WOLNY

Grzybu

Komentarze