Beat Of Speed

Każdy trening to pewna melodia – szuranie butów, opadanie sztangi, odgłosy zmęczenia i satysfakcji z osiągnięcia celu. Nic dziwnego, że sport i muzyka tworzą prawdziwą synergię, wzajemnie się inspirując. W Reebok doskonale o tym wiemy, dlatego otwieramy przed Tobą drzwi do świata Beat of Speed, w którym poczujesz prawdziwe sportowe i muzyczne emocje.

Zapraszamy na wyjątkowy trening prowadzony przez Joannę Jędrzejczyk, Karolinę Erdmann oraz Andrzeja Bogdała, podczas którego będziesz mógł przetestować najbardziej uniwersalny but fitnessowy Reebok Speed TR.

Oprócz niepowtarzalnych sportowych doświadczeń, czeka na Ciebie także premierowe wykonanie utworu skomponowanego na tę okazję przez SMOLIKA – kompozytora i producenta, odpowiedzialnego za muzyczną oprawę wydarzenia. Premierowy singiel został zainspirowany treningami Karoliny, Joanny i Andrzeja. To jednak nie koniec niespodzianek – na koncercie pojawią się także inni muzyczni goście: PEZET, XXANAXX i MIUOSH.

Przyjdź 11 maja przetestować najnowsze buty Reebok Speed TR 2.0 i wsłuchaj się w swój trening na Beat Of Speed! https://www.beatofspeed.pl

 Przygotuj się na zupełnie nowe sportowe doświadczenie, dzięki któremu wsłuchasz się w rytm swojego ciała i zobaczysz, jak pracuje na różnych stopniach intensywności. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy trójfazowy trening ze zróżnicowaną dynamiką, oparty na metodzie inspirowanej programem treningowym Karoliny Erdmann – THE BEAT. Podczas Beat of Speed trzy wyjątkowe treningi poprowadzą dla Ciebie Andrzej Bogdał (SPEED BEAT – rozgrzewka i część funkcjonalna), Joanna Jędrzejczyk (FIGHT BEAT – cześć z elementami sztuk walki) oraz Karolina Erdmann (CORE BEAT – podstawowy trening THE BEAT). Nie może Cię tam zabraknąć!
CZĘŚĆ 1: SPEED BEAT
Prowadzi: Andrzej Bogdał

Trener wszechstronny. Prowadzi treningi funkcjonalne, zajmuje się pracą nad mobilnością oraz ćwiczeniami z odważnikami kettlebells. Dzięki wiedzy z zakresu żywienia i suplementacji osób aktywnych podchodzi do pracy nad ciałem w sposób holistyczny.
Opis treningu
Trening poprawiający nie tylko siłę, szybkość i wytrzymałość, ale również zwinność i gibkość. Doskonale przygotowuje mięśnie i stawy do codziennych zadań. Świetnie wpływa na ciało i pozwala lepiej funkcjonować na co dzień.

 

 

CZĘŚĆ 2: FIGHT BEAT
Prowadzi: Joanna Jędrzejczyk

Fighterka z krwi i kości, nieustannie przesuwająca granice swojej strefy komfortu. Wielokrotna mistrzyni UFC w wadze słomkowej, której nieobce są także tajniki boksu, muay thai i kick-boxingu. Ambasadorka marki Reebok.
Opis treningu
Trening bazujący na połączeniu siły, dynamiki i skoczności, w którym nie zabraknie elementów sztuk walki. Zajęcia wzmacniające siłę fizyczną i hartujące ducha.

 

 

CZĘŚĆ 3: CORE BEAT
Prowadzi: Karolina Erdmann

Trenerka jogi od zawsze związana ze sportem. Uczy jogi dynamicznej, która wyciska siódme poty. Odważnie goni marzenia, do czego aktywnie zachęca także uczestników swoich zajęć. Właścicielka Yoga Beat Studio.
Opis treningu
Energetyczny i niezwykle dynamiczny trening cardio, stanowiący niemałe wyzwanie dla ciała. Pozwala przekraczać granice swojej wytrzymałości i odkrywać wewnętrzną siłę.

Grzybu

Komentarze