Darmowa godzina dziennie na Veturilo z kartą MultiSport

Darmowa godzina dziennie na Veturilo z kartą MultiSport

Program MultiSportBike umożliwia posiadaczom karty MultiSport wypożyczenie roweru Veturilo za darmo na godzinę. Pozostali użytkownicy systemu wypożyczalni rowerowej mają darmowe pierwsze 20 minut.

Jak to odpalić? Posiadacze MultiSport rejestrują się przy pomocy swojej karty w systemie Veturilo. Następnie wypożyczamy rower w dowolnej stacji i cieszymy się godziną darmowej jazdy. – Rejestracja w ramach programu MultiSportBike rejestracja w systemie Nextbike odbywa się bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Program umożliwia wypożyczanie roweru przez 60 minut, bez żadnych kosztów, jeden raz dziennie. Co więcej, jednorazowo można w ten sposób wypożyczyć jeden rower. W przypadku pozostałych wypożyczeń ewentualne koszty naliczane są zgodnie z taryfą obowiązującą w danym mieście – tak napisano w instrukcji, sprawdziliśmy – działa.
Z takiego rozwiązania możecie obecnie korzystać w następujących miastach: Warszawa, Opole, Poznań, Wrocław, Grodzisk Mazowiecki, Lublin, Białystok, Katowice, Gmina Choroszcz, Łódź, Stalowa Wola i Juchnowiec Kościelny.
Sprawdźcie inne promocje MultiSport – np. dwa darmowe bilety do kina co miesiąc w wakacje.
https://nextbike.pl/multisportbike/
Pamiętajcie też, że Veturilo ma nową super fajną aplikacje na smartfony.
Grzybu

Komentarze