Dni Kariery® Warszawa 2018

Daj szansę swojej karierze i weź udział w największych targach pracy, praktyk i staży organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów!

Razem z nami będziesz mieć okazję:
– spotkać się z pracodawcami i zdobyć informacje na temat rozwoju w ich firmach,
– poznać obecnie kształtującą się sytuacje na rynku pracy,
– dowiedzieć się jakie zawody obecnie są najbardziej poszukiwane oraz jakie kompetencje i umiejętności są wymagane,
– skorzystać z porad naszych doradców (sprawdzenie CV, próbne rozmowy rekrutacyjne, wykonanie profesjonalnego zdjęcia),
– wziąć udział w warsztatach i szkoleniach, które pomogą ci zwiększyć twoje kompetencje.

Widzimy się 24-25 pażdziernika w Szkole Głównej Handlowej w budynku G, a w dniach 16-17 zapraszamy na warsztaty, podczas których zdobędziesz nowe umiejętności.
Zapisy: https://dnikarierytrainingweek.evenea.pl/

Pobierz bezpłatny bilet na dnikariery.pl

———-
Dni Kariery® to targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska, od 25 lat. W poprzedniej wiosennej edycji wzięło udział ponad 40 000 uczestników i ponad 350 wystawców. Dni Kariery® wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny. Jako najstarsze targi pracy w Polsce chcemy działać na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

———-
AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 120 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym.
W Polsce działamy na 15 uniwersytetach w 13 miastach wojewódzkich, rozwijając w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Za pośrednictwem realizowanych w zespołach inicjatyw kreujemy liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie.

aleja Niepodległości 162, 02-554 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze