Dni Ursynowa 2019

Po raz dwudziesty czwarty Ursynów obchodzić będzie swoje święto – Dni Ursynowa, które w tym roku trwać będą dwa dni i odbędą się tradycyjnie w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila (Metro Ursynów).

Nasze tegoroczne gwiazdy to:

7 CZERWCA od godz. 18:00:
– BRAK SNU
– Mr. KęKę
– Poparzeni Kawą Trzy
– MALEŃCZUK + Rhythm Section, Maciej Maleńczuk

8 CZERWCA od godz. 17:00:
– Greatest Hits of Rock&Pop Music by Iuvenis Ursynowski Chór Iuvenis
– The Dumplings
– O.S.T.R.
– Lady Pank

PIKNIK – sobota od godz. 11:00.

Nie zabraknie ursynowskich wykonawców – przed publicznością zaprezentują się zespół BRAK SNU oraz Ursynowski Chór Iuvenis.

Dni Ursynowa to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekamy wszyscy. Wielki piknik rodzinny z tradycyjnym miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach to największe i najważniejsze wydarzenie plenerowe w naszej dzielnicy. Po raz pierwszy od lat na naszej dużej scenie pojawi się aż osiem zespołów – w tym dwa z Ursynowa. Już 7 czerwca rozpoczynamy świętowanie oraz dobrą zabawę, więc obecność obowiązkowa! – zaprasza Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

Dni Ursynowa to najważniejsze wydarzenie plenerowe organizowane corocznie przez Urząd Dzielnicy Ursynów. Przez te wszystkie lata przez scenę Dni Ursynowa przewinęły się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, m.in.: Cleo, Ira, Kult, BAJM, Mesajah, Lao Che, T.Love, Bednarek, Golden Life, Feel, Kortez, Ewa Farna, Budka Suflera, Varius Manx, Robert Chojnacki, De Mono, Kora i Maanam, Kayah, Raz Dwa Trzy, Stachursky, Bracia Cugowscy, Robert Janowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Perfect, Dżem, Kombi, DODA, Wilki, Ania Dąbrowska, K.A.S.A., Urszula, TEDE oraz Vavamuffin.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: http://ursynow.pl/dni-ursynowa-2/

SPONSORZY DNI URSYNOWA:
· Królewskie
· Dom Development
· Yareal
· Centrum Ursynów
· Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa, Urbaninfo.tv
· Woda dla Warszawy Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
· Tramwaje Warszawskie
· Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji
PARTNER:
Radio Złote Przeboje

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze