Dzień Mózgu 2019 w SWPS

Poznaj tajemnice, które skrywa przed Tobą Twój mózg! Jest zawsze blisko Ciebie, często Cię zaskakuje, nie możesz się bez niego obejść. Ale czy znasz go wystarczająco dobrze? Aby zrozumieć naturę ludzkich zachowań, najlepiej znaleźć odpowiedzi na te intrygujące pytania. W tym roku eksperci odpowiedzą na wiele z nich: Czy mindfulness wpływa na mózg i poprawia nasze zdrowie? Jakie czynniki zmieniają poziom empatii? Co dzieje się w mózgu, gdy jesteśmy zakochani? Jak chorzy na schizofrenię przetwarzają informacje na temat zachowań innych ludzi?

Na XIV edycji Dnia Mózgu oprócz wykładów spodziewajcie się również wielu atrakcji, dzięki którym będzie można zrozumieć, jak jest zbudowany i jak funkcjonuje nasz mózg. W programie m.in. interaktywne pokazy rozszerzonej rzeczywistości, trening zdolności poznawczych oraz wiele innych naukowych atrakcji.
Organizatorem wydarzenia jest Koło Neuronauki Uniwersytetu SWPS.

Informacje o prelegentach, wykładach i stanowiskach będą się sukcesywnie pojawiać na tej stronie wydarzenia 🙂

Wstęp na Dzień Mózgu jest darmowy i nie wymaga zapisu! 16.03.2019 godz 11.00-18.30 ul. Chodakowska 19/31

Jednocześnie zapraszamy na webinar organizowany 20.03. przez Uniwersytet SWPS pt. „Poznaj swój mózg”, w którym dr Maksymilian Bielecki opowie o tym, dlaczego tak trudno jest badać mózg oraz o dostępnych dziś metodach śledzenia jego aktywności.

Link do zapisu na WEBINAR, NIE na Dzień Mózgu:
https://www.swps.pl/strefa-psyche/wydarzenia/403-webinarium/18937-poznaj-swoj-mozg

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze