Ekocuda Vol. 6 Warszawa – Targi Kosmetyków Naturalnych

Drodzy już wkrótce Eko Cuda po raz 6 w Warszawie 🙂 Ponownie widzimy się w Centrum Praskie Koneser. Jak zawsze czekać będą na Was liczni wystawcy, ci stali, ale też dużo nowych marek. Możecie spodziewać się wielu warsztatów i wykładów. Czekamy na Was!

Wejście na targi jest bezpłatne 🙂
godz. 11.00-19.00 – sobota
Godz. 11.00 – 18.00 – niedziela

Koniec marca to idealny czas aby zadbać o Wasze ciała po zimie i przygotować je na nadchodzące wiosnę i lato.
Jak zawsze, czekają na Was wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić.

Oprócz tego, czekają na Was dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego mineralnymi kosmetykami i jeszcze więcej wykładów poświęconych tematyce zdrowia i pielęgnacji naturalnej.

? OBSERWUJ NAS ?

Obserwujcie nasz fanpage facebook.com/ekocudacom oraz instagram.com/ekocuda

Grzybu

Komentarze