Ekocuda Warszawa Vol. 7 – Targi Kosmetyków Naturalnych

Ekocuda znowu odbędą się, tak jak poprzednio, w Centrum Praskim Koneser! Oczywiście będą na Was czekać liczni wystawcy – ci, których już dobrze znacie, ale i nowi, którzy zagoszczą na Ekocudach po raz pierwszy. Możecie też spodziewać się interesujących warsztatów i wykładów.

Zapraszamy – wejście na targi jest bezpłatne!
SOBOTA, godz. 11:00-19:00
NIEDZIELA, godz. 11:00 -18:00

Jesień to idealny czas, aby zregenerować ciało po wakacjach i przygotować je na zimę.

Dzięki targom Ekocuda będziecie mieć okazję poznać wystawców z całego kraju, obejrzeć, dotknąć i powąchać setki produktów, wziąć udział w warsztatach oraz… spędzić czas poznając lepiej to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone z poszanowaniem środowiska.

Podczas dwóch dni Ekocudów swoje produkty zaprezentują głównie polscy producenci produktów organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieć możliwość poznać także zagraniczne marki dostępne na naszym rynku.
W jednym miejscu spotkacie liczne firmy, które tworzą swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury i z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić!

Ponadto, jak zawsze, Odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, m.in. warsztaty makijażu wykonanego mineralnymi kosmetykami i wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia, urodzie i naturalnej pielęgnacji.

Obserwujcie fanpage facebook.com/ekocudacom oraz instagram.com/ekocuda

Grzybu

Komentarze