Electronics Show – największe targi elektroniki

Zapraszamy na Electronics Show – Największe Targi Elektroniki w Polsce! Targi odbędą się w dniach 13 – 15 kwietnia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Bilety na Electronic Show w cenie 20 zł -> link

Strefy targowe: Computer & Mobile, Home & Hobby, Audio & Video, Nowe technologie i Technologie samochodowe & Elektromobilność

Atrakcje: premiery sprzętu, strefa kosmiczna z bazą kosmiczną, łazikami i skafandrami, pokazy wykorzystania technologii VR, prelekcje i warsztaty dla dorosłych i dla dzieci związane z obszarem kosmicznym, Strefy B2B: IKEA dla firm i MediaMarkt dla firm, prezentujące koncepcje wyposażenia biur.

Wystawcami targów będą m.in.: Beko, BSH, Amica, MPM, Babyliss, Braun, Nespresso, Microsoft, Intel, Lenovo, Urage, Hp, Brother, Hama, Samsung, LG, Sony, Philips, Panasonic, Sharp, Toshiba, Adler, Alan, Lark, Technisat, 3MK, I-drops i GreenCell.

Partner strategiczny – MediaMarkt. Partnerzy: ZIPSEE Cyfrowa Polska, CECEED Polska, WP, Radio Zet, Spidersweb.

Największe Targi Elektroniki w Polsce Electronics Show to nowa generacja targów, które oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. Electronic Show jest pierwszym takim wydarzeniem organizowanym w Polsce, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze technologie, rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi.

Grzybu

Komentarze