Festiwal Roślin Owadożernych – Magiczna Dżungla

Po raz pierwszy na świecie, największe tego typu wydarzenie! W Warszawie powstanie krwiożercza, wyjątkowo brutalna i magiczna dżungla!

Co tam znajdziesz?
Niebezpieczne dzbaneczniki, szybkie muchołówki, lepkie rosiczki, czy gigantyczne kapturnice…te najpiękniejsze, najbardziej żarłoczne i największe, z całego świata przylecą do Warszawy, specjalnie na Wystawę! Przekonasz się, że potrafią liczyć, a nawet odmierzać czas! Dzięki specjalnej strefie dydaktycznej oraz warsztatom, poznasz najbardziej wartościowe ciekawostki i dowiesz się jak z łatwością uprawiać je na własnym parapecie!

Ich najstraszniejszą stronę poznasz w…OWADOŻERNYM DOMU STRACHU!

W specjalnej strefie sprzedaży, będziesz mógł kupić prosto od hodowców, rośliny idealne dla każdego amatora, na domowy parapet, ale też rzadkie i kolekcjonerskie gatunki dla wytrawnych hodowców. Znajdziesz również akcesoria uprawy roślin, dodatki i roślinne gadżety.

Zaskoczy Cię z pewnością strefa egzotyki! To m.in. tillandsie, ciekawe storczyki, żywe kamienie, mimozy i wiele wiele innych, nieowadożernych, jednak wyjątkowo fascynujących roślin z całego świata!

Dodatkową atrakcje będą stanowiły zamknięte ogrody w szkle, roślinne paludaria, a nawet rzadkie byliny do zewnętrznych, przydomowych ogrodów.

PRELEKCJE + KARMIENIA ROŚLIN
Poznaj głodne potwory i zobacz je w akcji!

SOBOTA 5 MAJA
12:00
14:30
17:30

NIEDZIELA 6 MAJA
12:00
13:30
15:00

WARSZTATY

PODSTAWY PIELĘGNACJI (przesadzanie, rozsadzanie, przycinanie, o tym czy i ew. jak możemy nawozić, wszelkie inne zabiegi) – w sobotę i niedzielę startujemy o godzinie 11:00.

ROZMNAŻANIE W DOMOWYCH WARUNKACH (przygotowywanie sadzonek, zapylanie kwiatów, zbiór i wysiew nasion, opieka nad młodymi roślinami) – w sobotę i niedzielę od godz. 14:00.

Wyjątkowo polecamy udział, mnóstwo praktycznej wiedzy w pigułce. Dla uczestników są przewidziane owadożerne prezenty 🙂
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty, konkursy i zabawy dla dzieci (i dorosłych 😉 przez cały czas trwania wydarzenia.

5-6 maja 2018 godziny 10-16
Arena Ursynów, Pileckiego 22
Bilety:
Normalny: 15 PLN
Ulgowy: 12 PLN (uczniowie, studenci do 26 lat)

Dzieci do 3 lat wstęp bezpłatny.

Bilety będzie można kupić w przedsprzedaży internetowej, która ruszy za kilka tygodni oraz na miejscu wydarzenia, przed wejściem na Arenę Ursynów.

Kontakt
Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej?

biuro@festiwalroslin.pl
+48 732-755-464

Kontakt dla mediów
media@festiwalroslin.pl

Zgłoszenia
Prowadzisz firmę cateringową, a może food truck? Chciałbyś zaprezentować podczas Festiwalu swój ciekawy produkt? A może myślałeś o współpracy w zakresie Sponsoringu wydarzenia
i promowania własnej marki?  Wyślij wstępne zgłoszenie, a skontaktujemy się z Tobą możliwie szybko.

zgloszenia@festiwalroslin.pl

Grzybu

Komentarze