ISKRA: xxanaxx

ISKRA: xxanaxx

Lech Premium wraz z klubem ISKRA Pole Mokotowskie zaprasza na finał koncertowej trasy i darmowy występ jednego z najważniejszych polskich zespołów ostatnich lat. 8 września spotykamy się na koncert xxanaxx oraz afterparty do rana!!

—————————————————————————————-
xxanaxx to jeden z najbardziej energetycznych polskich duetów tworzących muzykę elektroniczną.

Klaudia Szafrańska i Michał Wu skrzyżowali swoje drogi zawodowe w 2012 roku co zaowocowało wydaniem singla „Disappear”, Wydawnictwa „Xxanaxx EP”, „Triangles” czy „FWRD” pełne nowoczesnych brzmień i niesztampowych rozwiązań muzycznych spotkały się z przychylnym odbiorem krytyki i ugruntowały pozycję zespołu na polskim rynku muzycznym. Występy na najważniejszych festiwalach takich jak Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Matla Festival czy też The Great Escape (UK) pozwolił XXANAXXowi zgromadzić rzeszę wiernych fanów wypełniających po brzegi kluby i sale koncertowe w całej Polsce.

Jesień 2018 to dla zespołu czas intensywnej pracy związany z premierą długo wyczekiwanego albumu, a także promującą go trasą koncertową. Koncert w ISKRZE to ostatnia szansa by zobaczyć XXANAXX na żywo w plenerowym, letnim wydaniu!

8 września 2018, godzina 20.00 – ISKRA Pole Mokotowskie
—————————————————————————————-
Organizator:
Fundacja Dla Kultury oraz ISKRA Pole Mokotowskie

Wawelska 5, 02-034 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze