Jesteś artystą? Twoje dzieła mogą reprezentować Warszawę na międzynarodowych targach

Jesteś artystą Twoje dzieła mogą reprezentować Warszawę na międzynarodowych targach

Miasto ogłosiło konkurs na przedmioty sztuki użytkowej związane z Warszawą. Wyłonione w konkursie gadżety będą promowały stolicę na międzynarodowych targach w Cannes i Monachium. Oferty można składać do niedzieli, 6 sierpnia.

– Stolica od kilku lat prezentuje się na targach jako miasto designu, nowatorskich pomysłów i kreatywnych twórców. Dlatego zapraszamy warszawskich artystów do zaprezentowania swoich projektów – mówi Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy.

Do konkursu można zgłosić niewielki upominek dla uczestników targów, mebel stanowiący część stoiska, czy elementy galanterii i dodatki. Wszystkie projekty muszą być zaprojektowane i wyprodukowane w Warszawie.

Jest to trzecia odsłona tego konkursu. W poprzednich latach wyłonione zostały między innymi: drewniane młynki i deski do krojenia w kształcie Pałacu Kultury i Nauki oraz notesy zaprojektowane i wyprodukowane przez markę Hellowawa, siatki na zakupy robione ręcznie w ramach projektu Warszawasza, klocki Alfabet Warszawski firmy TuTamTu, cukierki z warszawskiej Manufaktury Cukierków, koszulki TCity, bransoletki marki LiLou, perfumy MO61, miód od Pszczelarum, czekoladki Manufaktury Czekolady. Te przedmioty promowały Warszawę na międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium.

W konkursie mogą wziąć udział twórcy prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną w Warszawie. Zgłoszenie ze zdjęciem i krótkim opisem produktu należy złożyć do niedzieli, 6 sierpnia. Projekty można wysłać drogą elektroniczną na adres: kkotlarska@um.warszawa.pl lub pocztą na dysku przenośnym na adres: Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa, czy też osobiście w godzinach pracy Urzędu.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie firma.um.warszawa.pl/przetargi, a rozstrzygnięcie nastąpi w poniedziałek, 14 sierpnia.

Grzybu

Komentarze