Kino Letnie w Lolku 2019

Jest takie miejsce w sercu miasta, gdzie można choć na chwilę przenieść się na łono natury, zażyć relaksu, słuchając śpiewu ptaków i zapomnieć o pędzie życia codziennego.

Od 19 czerwca na Polu Mokotowskim będzie można również obejrzeć kinowe hity na wielkim ekranie.
Wiosna w tym roku przyszła nieco później niż przypuszczaliśmy i była dość kapryśna – raz straszyła nas deszczem, innym razem wiatrem, a słonecznych dni było jak na lekarstwo. Na szczęście wraz z najlepszym okresem w roku na Polu Mokotowskim ponownie zawita Kino Letnie Lolka. Oscarowe środy rozpoczną się 19. czerwca i potrwają aż do końca sierpnia (kto wie – może nieco dłużej?).

Wstęp na plener kinowy jest bezpłatny, miejsca na leżakach również. Wielki ekran zapewni widzom komfort śledzenia poczynań aktorów kina europejskiego oraz hollywoodzkich gwiazd. Seanse rozpoczynać się będą po zmroku na polanie obok Pubu Lolek.
W repertuarze znajdą się takie hity jak „Bohemian Rhapsody”, „Nietykalni” czy „Green Book”. Wśród współczesnych pozycji zagości wyborny „Buntownik z wyboru”, tuż obok filmu „Aviator”. Nie zabraknie kontrowersyjnej „Czwartej władzy” oraz uroczej „Boskiej Florence”.
Cykl „Kino Letnie Lolka – Oscarowe środy” to idealny plan na randki i spotkania z przyjaciółmi. Ciepłe letnie wieczory w kinowym plenerze długo nie dadzą o sobie zapomnieć!

KINO LETNIE LOLKA
OSCAROWE ŚRODY

19.06 – Bohemian Rhapsody
26.06 – Kształt wody
03.07 – Nietykalni
10.07 – Aviator
17.07 – Czarny Łabędź
24.07 – Interstellar
31.07 – Boska Florence
07.08 – Green Book
14.08 – Buntownik z wyboru
21.08 – Czwarta władza
28.07 – Avatar

Wpadajcie od 20:00.
Start seansu zawsze po zmroku!
(polana obok Pubu Lolek)

WSTĘP WOLNY
Więcej na www.publolek.pl

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze