Kobietą być! – bezpłatne warsztaty dla kobiet

Wiele kobiet szuka pomysłu na efektywne i aktywne spędzenie wolnego czasu. Największym problemem jest dobór zajęć, w których można uczestniczyć z dziećmi. Warszawa daje szereg możliwości, jednak nie wszystko jest bezpłatne i dostępne dla kobiet z małymi dziećmi. Istotny jest parking, plac zabaw, opieka nad dzieckiem, teren zamknięty, atrakcje dla najmłodszych.

Monta Bistro & Bar, wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, zaprasza więc nad samą Wisłę do udziału w warsztatach: Kobietą być!
Kobietą być! to cykl letnich warsztatów skierowanych do wszystkich kobiet, zainteresowanych rozwojem osobistym, życiem rodzinnym lub po prostu szukających sposobu na spędzenie wolnego czasu. Łączymy przyjemne z pożytecznym!
Wśród prelegentów znajdą się eksperci w dziedzinach social media, personal brandingu, psychologii, mody oraz znane blogerki, fizjoterapeuci, dietetycy i inni, którzy przekażą swoją wiedzę uczestniczkom warsztatów.
Szeroka tematyka, lokalizacja blisko centrum, parking pod samym wejściem do lokalu, z pewnością ułatwią organizację udziału w spotkaniach.

Na wszystkie dzieci czeka kącik zabaw wraz z opiekunką!

Serdecznie zapraszamy! ?
Pierwsze warsztaty odbędą się już 13.kwietnia w Monta beach Volleyball Club

Program spotkania:
10:00 – rejestracja uczestników
10:15 – przywitanie, rozpoczęcie
10:20 – brunch
11:00 – trening z mamatrenuje
12:30 – warsztaty z fizjoterapeutką – Moniką Szczechurą
13:15 – pogaduchy, pytania

 

Grzybu

Komentarze