Koncert Clean Bandit

Unibail-Rodamco-Westfield organizuje międzynarodowe koncerty muzyczne z okazji inauguracji marki Westfield w dziesięciu flagowych centrach handlowych firmy w Europie kontynentalnej. Westfield, marka rozpoznawalna na całym świecie, zapewni odwiedzającym centra handlowe zupełnie nowe doświadczenia. W warszawskiej Arkadii w środę 25 września wystąpi grupa Clean Bandit!

Odbierz darmowe bilety >> link

Z biletami należy zgłosić się do centrum Westfield Arkadia, gdzie na specjalnych stoiskach będzie można wymienić bilety na opaski.
Koniecznie przeczytaj FAQ na stronie wydarzenia (link poniżej).

Godz. 18:00 – otwarcie bramek + DJ Michał Mołotkin
Godz. 19:00 – DJ Gromee, Jacob A, Nick Sinckler
Godz. 20:00 – Koncert Clean Bandit

Imprezę poprowadzi Patricia Kazadi.

CLEAN BANDIT
Clean Bandit to brytyjski tercet elektroniczny założony w 2009 roku w Cambridge w Wielkiej Brytanii. Zespół tworzą Luke Patterson, Jack Patterson i Grace Chatto, z których dwoje ostatnich spotkało się podczas studiów w Jesus College na Uniwersytecie Cambridge.

GROMEE
Gromee – jeden z najpopularniejszych DJ i producentów muzycznych w Polsce. Swoje pasje rozwija w rodzinnym mieście – Krakowie. Odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzyki, nie tylko klubowej. Jego sety na żywo to zawsze najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce, a jego sety goszczą w najlepszych klubach i festiwalach w kraju.

DJ MICHAŁ MOŁOTKIN
Muzyczną rozgrzewkę od godziny 18:30 zapewni DJ Michał Mołotkin wytrawny i doświadczony kolekcjoner winyli. Dwa gramofony jeden gentleman i wyjątkowa selekcja muzyczna.

al. Jana Pawła II 82, 00-175 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze