Koncert Darii Zawiałow na Bielanach

Ciekawa, młoda artystka o niezwykłym potencjale wokalnym i literackim Daria Zawiałow zaśpiewa w najbliższą sobotę na Bielanach.

Sobota, 6 listopada godz. 20.00
Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29 – sala widowiskowa (wejście od ul. Jarzębskiego)
Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona! decyduje kolejność przybycia na koncert

Zawiałow to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Przebojem weszła na polski rynek muzyczny. Jej znaki szczególne to wyjątkowy głos i silna osobowość sceniczna. Zadebiutowała w Opolu, gdzie zaprezentowała swój singiel „Malinowy Chruśniak” i zdobyła Nagrodę im. Anny Jantar – Opolską Karolinkę. W 2017 roku ukazał się jej pierwszy album „AKysz”, nad którym pracowała wraz z przyjacielem i producentem Michałem Kushem. Płyta okazała się dużym sukcesem – promujące go single zdobyły szczyty list przebojów, a teledyski osiągnęły wielomilionowe liczby wyświetleń. Koncerty Darii są bardzo żywiołowe, pełne rockowej energii i świeżego brzmienia. Po debiucie gościła na największych polskich festiwalach (m.in. na Open’erze, Orange Warsaw Festivalu, Męskim Graniu), a jej pierwsza klubowa trasa koncertowa przyciągnęła tłumy!

Daria Zawiałow wraz z producentem Michałem Kushem stworzyli również autorską wersję utworu Wojciecha Młynarskiego „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”. Daria Zawiałow otrzymała również 2 nagrody „Fryderyk 2018” w kategoriach „Fonograficzny debiut roku” oraz „Album roku alternatywa”. Jej utwór pt. „Kundel Bury” miał już ok. 5 mln odsłon w internecie.

Więcej informacji:

FB: http://facebook.com/dariazawialow

logo facebook

Stefana Żeromskiego 29, 01-882 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze