Koncert Ms. Obsession

Koncert Ms. Obsession

Ms. Obsession i jej twórczość to elektroniczno – oniryczna opowieść muzyczna. Wokalistka, autorka tekstów, która również komponuje i produkuje muzykę, nie stroniąc od interesujących kolaboracji z co ciekawszymi producentami sceny elektronicznej w Polsce.

 

Jej muzyczna działalność została niejednokrotnie doceniona: w 2013 roku została laureatką konkursu organizowanego przez Tricky’ego – legendy Massive Attack – stworzyła tekst i melodię jego muzyki. W marcu 2017 roku zakwalifikowała się do półfinału International Songwriting Competition organizowanego w USA. 

Ten rok zaowocował również wygraną w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez audycję „Będzie głośno” na antenie Czwórki Polskiego Radia. Nagrodą w konkursie było wydanie jej autorskiego albumu „Manekin” przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.  Inspiracją dla powstania płyty była zarówno twórczość surrealistów jak i Davida Lyncha, czy Michaiła Bułhakowa. Swoje bogactwo brzmień album zawdzięcza współpracy z cenionymi producentami sceny elektronicznej w Polsce takimi jak: En2ak, Sotei, Teielte (Uknowme Records), ka-meal, Agim Dżeljilji czy Rafał Smoleń.

Artystka gościła na antenie wielu rozgłośni ogólnopolskich takich jak: Jedynka, Trójka, Czwórka, RDC czy Radio Zet Chilli oraz w rozgłośniach regionalnych w całym kraju.

 

Koncert Ms. Obsession w warszawskim klubie SPATiF (Al. Ujazdowskie 45), 12 maja o godz. 20:00 – bilety 15zł

00-536 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze