Koncert Riffertone w Warszawie

Riffertone zagra koncert w Warszawie!

Riffertone zrodził się spontanicznie z inicjatywy Alberta Kokoszewskiego (gitara akustyczna) oraz Jarosława Krużołek (wokal).

Zespół od początku skupił się na autorskim materiale dając kilka małych, kameralnych koncertów na terenie Śląska. W miedzyczasie, domowym sposobem muzycy nagrywali swoje kompozycje, które później zamieszczali na portalu Youtube.
Nie był to ostatni upload w ich wykonaniu. W 2011 roku swoje utwory zgłosili do przeglądu zespołów muzycznych „Zrób Głośniej!” organizowanego przez T-mobile.
Już jako laureaci pierwszego etapu konkursu, który odbył sie w klubie Zbigniewa Hołdysa „Chwila da club” mieli możliwość szlifowania swoich umiejętności w „Muzycznej Owczarni” u boku takich autorytetów jak: Wojtek Olszak, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Wojtek Pilichowski, Marek Raduli, czy Tomasz Łosowski.

Po warsztatach muzycznych duet miał szczęście ponownie trafić do magicznej „Muzycznej Owczarni”, tym razem już jako gość, z całym swoim repertuarem.

W lipcu duet zdobył I-sze miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia 2012” w Rzeszowie, a w sierpniu, na specjalne zaproszenie TVP Polonia, było gościem Dni Otwartych z okazji 60-cio lecia TVP.

26 marca 2013 Riffertone wystąpił w Sali Kongresowej jako support Mick’a Hucknall’a, lidera i wokalisty legendarnej grupy Simply Red.

W listopadzie 2013 Riffertone byli supportem polskiej trasy Electric Light Orchestra. Duet Riffertone został zaproszony do wziącia udziału w projekcie Tribute to Michael Jackson Symfonicznie obok takich gwiazd jak: Ania Dąbrowska, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski i Kuba Badach.*

Gdzie? Grunt i Woda w ramach imprezy Zatrzęś Gruntem
Kiedy? 30 czerwca
Godzina? 21!
Wstęp: BEZPŁATNY!

00-001 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze