Koncert zespołu Blauka

Blauka wraz z Plażówka Saska anonsuje koncert! Zespół Blauka wystąpi na scenie Plażówki i zagra materiał z nadchodzącego wielkimi krokami albumu.

Wielka gratka dla tych, którzy już poznali twórczość Blauki i znają temat, gdyż będą mieli niebywałą okazję usłyszeć nowe piosenki.
Wielka gratka również dla tych, którzy Blauki nie znają, bo będą mieli okazję ją poznać jako zespół jeszcze nie zmęczony ogólnopolską sławą i blichtrem.

24.07.2019 , godz. 20:00
Plażówka Saska
Wstęp BEZPŁATNY.

Zespół Blauka?

Skład zespołu:
Georgina Tarasiuk – wokal
Piotr Lewańczyk – gitara basowa
Krzysztof Kawałko – gitara
Kacper Stolarczyk – gitara
Rafał Łępa – instrumenty klawiszowe
Wiktoria Jakubowska – perkusja

Blauka to polski zespół tworzący muzykę z pogranicza rock/indie/vintage. Gatunek nazywany jest przewrotnie przez twórców jako „retrospektywny rock rekreacyjny”, który w zasadzie mówi tyle samo niewiele, a o ile ciekawiej brzmi. Pomysłodawcami i założycielami Blauki jest duet pisarsko-kompozytorski w osobie Georginy Tarasiuk- autorki tekstów i muzyki oraz Piotra Lewańczyka- basisty i producenta muzycznego.

Blauka to spostrzegawcze, często humorystyczne teksty piosenek skrywające zbiór przemyśleń, marzeń i galimatiasów ludzkich relacji we współczesnym świecie. Ich piosenki charakteryzuje rzadko spotykane podejście do kompozycji muzycznej, wrzucone do abstrakcyjnego worka pełnego groteski, absurdu i dystansu do samych siebie.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze