Kuba Sienkiewicz w Worku Kości

Kuba Sienkiewicz z koncertem w Worku!

Lider zespołu Elektryczne Gitary – autor tekstów i muzyki wielu znanych hitów oraz dr n. med. neurolog – wykonuje piosenkę autorską. Układa kompozycje i piosenki do filmów. Współpracuje ze scenami kabaretowo-muzycznymi, Międzynarodowym Festiwalem Bardów OPPA i Warszawskim Uniwersytetem Medycznym.
Jest autorem wielu lubianych przebojów, które przeszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej, takich jak m.in.: „Jestem z miasta”, „Włosy”, „Dzieci”, „Kiler”, „Człowiek z liściem na głowie”, „To koniec”, „Nie pij Piotrek” czy „Co Ty tutaj robisz”. Jest autorem i kompozytorem wielu utworów na znakomitej płycie o charakterze dydaktycznym pt. „Historia”, oraz autorem piosenek i muzyki do filmów „Kiler”, „Kiler-ów 2”, „Kariera Nikosia Dyzmy” oraz „Sztos 2”. Realizuje również muzykę do seriali telewizyjnych (m.in. „Bulionerzy”, „Pokój 110”) i do reklam.

Z Elektrycznymi Gitarami wydał 13 płyt, których łączny nakład przekroczył 1,5 mln egzemplarzy. Cztery z tych płyt uzyskały tytuł płyt platynowych, a sześć złotych.
Jako lekarz neurolog, zajmuje się chorobą Parkinsona i innymi zaburzeniami ruchowymi. Jest autorem poradnika dla osób z tym schorzeniem i członkiem stowarzyszenia Movement Disorder Society.

Towarzyszył mu będzie:

Łukasz Dąbrowski – akordeonista, pianista jazzowy, akompaniator, aranżer, producent muzyczny. Prowadzi działalność naukową i dydaktyczną. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Muzycznego i Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Dotychczas współpracował między innymi z takim artystami jak: Zbigniew Łapiński, Kuba Sienkiewicz, Jan Kondrak, Marek Majewski, Anna Patynek.
————————————–
Cocktail Bar Worek Kości, ul. Bagatela 10, Warszawa
otwarcie klubu o godz. 18.00
start godz. 20.00
Wstęp wolny. BEZ REZERWACJI MIEJSC.
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).
—————————————
W lokalu Worek Kości obowiązuje zakaz wnoszenia własnych napojów i jedzenia.

Prosimy o nienagrywanie całości koncertu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z odbywającego się u nas wydarzenia z uwagi na ochronę praw autorskich Twórców.
Prosimy o wzajemny szacunek.

Na koncert zapraszamy osoby dorosłe oraz, z uwagi na to, że głównie sprzedajemy alkohol i w naszym lokalu przebywają Goście pod jego wpływem, dzieci powyżej 12-go roku życia.
Osobom do lat 18-stu oczywiście alkoholu nie sprzedajemy.

Grzybu

Komentarze