Lolek LIVE Gramy, bo życie jest fajne!

LOLEK LIVE Gramy, bo życie jest fajne!

Pub Lolek, Dorota Stegienka i agencja artystyczna Music Art Creation – Agencja Eventowa zapraszają na dobroczynne wydarzenie, mające na celu pomoc osobom dotkniętym spektrum autyzmu. Ogarnięty objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Już 7. i 14. października w Pubie Lolek odbędą się koncerty, z których dochód przekazany zostanie na rzecz Fundacja Ergo Sum, wspierającej Klubokawiarnia Życie jest fajne.

Lokal “Życie jest fajne” zatrudnia około dwadzieścia pięć osób z różnym stopniem autyzmu. Praca jest dla nich miejscem, gdzie mogą oswajać się ze światem, poznawać nowych ludzi i samych siebie. W kawiarni nawiązują przyjaźnie, uczą się odpowiedzialności i nowych ról społecznych.

Comiesięczne koszty, związane z prowadzeniem tego wyjątkowego i cudownego miejsca, są ogromne. Często przekraczają one dochód i możliwości prowadzących kawiarnię, dlatego podopieczni robią co mogą: organizują wydarzenia, cateringi, imprezy, jednak nadal jest to za mało.

Mamy nadzieję, że niezawodna publiczność Pubu Lolek również tym razem okaże swoje wielkie serce, wspólnie bawiąc się i wspierając szczytny cel.
Zachęcamy do zakupu cegiełek – 15 zł.

Zapraszamy na koncerty:

7. października – Rezerwat (RezerwatOfficial),
14. października – DeMono Marka Kościkiewicza.

Start koncertów ok. 20:00.

Pub Lolek
ul. Rokitnicka 20

WSTĘP WOLNY

Rokitnicka 20, 02-131 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze