LOLEK LUZZ FEST vol 10

LOLEK LUZZ FEST vol 10

Wiosna to idealna pora na porządki, ale przede wszystkim dobry powód na znalezienie czasu dla siebie i najbliższych. Warto spędzić pierwsze ciepłe dni przy wspólnym grillu, w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół, pośród rozkwitającej przyrody.

Jak co roku, do tego typu rozrywki zachęca organizowany już po raz dziesiąty LOLEK LUZZ FEST. Impreza muzyczna odbędzie się 17-go i 18-go kwietnia w Pubie Lolek na Polu Mokotowskim. Pierwszego dnia wystąpi Tymon Tymański ze swoim solowym projektem One Man Show, a drugiego dnia na scenie gościć będziemy Lecha Janerkę, autora utworów takich jak „Rower” i „Konstytucje 2006”.

„Z powodu wiosny i wydarzenia, które organizujemy, warto urwać się z pracy wcześniej by odetchnąć świeżym powietrzem Pola Mokotowskiego i spędzić trochę czasu w gronie przyjaciół przy dobrej polskiej muzyce” – mówią organizatorzy imprezy.

Nie samą pracą człowiek żyje. Warto więcej czasu spędzić na łonie natury podczas wydarzenia kulturalnego, jakim jest LOLEK LUZZ FEST – muzyka, wyśmienite jedzenie i malownicze sąsiedztwo zieleni – wszystko w samym środku Pola Mokotowskiego.

Tradycja wiosennych koncertów w gwiazdorskiej obsadzie sięga roku 1996, kiedy Pub Lolek był jednym z trzech największych pubów w Polsce. Przez 22 lata swojego istnienia Pub Lolek z powodzeniem organizował wiele imprez kulturalnych. Dotychczas na scenie w ogrodzie można było podziwiać między innymi takich artystów jak Raz Dwa Trzy, T-Love, Tadeusz Nalepa, IRA, Maciej Maleńczuk, VooVoo, Renata Przemyk czy Maanam.

LOLEK LUZZ FEST vol. 10
17 kwietnia (wtorek) – Tymon Tymański
18 kwietnia (środa) – Lech Janerka

WSTĘP WOLNY

PUB LOLEK
ul. Rokitnicka 20, (Pole Mokotowskie), godz. 20:00
WSTĘP WOLNY
www.publolek.pl

Grzybu

Komentarze