Miasteczko Klimatyczne Warszawa 2019

Tym razem nie kończymy na jednym dniu, ale zostajemy, by walczyć z biernością wobec katastrofy klimatycznej cały tydzień!

Po Proteście Tysięcy Miast w Warszawie (https://www.facebook.com/events/2410458002562993/?ti=as) zapraszamy Was do Miasteczka klimatycznego!
Przez tydzień 20-27.09 (z przerwą 22.09) będą się tam odbywały najróżniejsze wydarzenia edukacyjno-kulturalne – wykłady, warsztaty, spotkania, a wieczorami koncerty i projekcje filmów (dokładny program już wkrótce!)

W miasteczku dowiesz się o mechanizmach katastrofy klimatycznej, jej przyczynach i skutkach, a także jak można ją zatrzymać. Naszym celem jest poszerzanie świadomości o pilności i wadze tej sprawy oraz przerwanie bierności polityków. Stworzymy także przestrzeń na samorozwój, naukę, rozmowy, wsparcie oraz dowiedzenie się więcej o tym jak działamy i jak można nas wspierać.

Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy poglądy polityczne! Jesteśmy pewni/e, że znajdziesz tam coś dla siebie; zmiany klimatu dotyczą bowiem każdego, bez wyjątku.

W tym momencie ważą się losy naszej przyszłości – weź sprawy w swoje ręce, weź przyjaciół i rodzinę, przyjdź do miasteczka i dowiedz się więcej!

Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze