Mustache Yard Sale vol. 30

To już 10 lat naszej działalności: 30 edycji Yard Sale za nami; tyleż samo imprez muzycznych i koncertów; tysiące projektantów; niezliczony ogrom świetnych ludzi, którzy odwiedzili nasze targi w 6 miastach Polski oraz prężnie działająca platforma internetowa.

Kolejny rok z rzędu, niezmiennie nadchodzące święta zwiastują naszą ulubioną, grudniową edycję targów Mustache Yard Sale!

W tym roku nie musicie się obawiać prezentowej gorączki. Odetchnijcie z ulgą – Mustache Yard Sale wpada 15 i 16 grudnia w godzinach 11-19 do Pałacu Kultury i Nauki ze swoją ulubioną edycją wypełnioną po brzegi świąteczną atmosferą, choinkami, pierniczkami oraz oczywiście prezentami!

Odpuście maraton po centrach handlowych. Nie ma lepszego i przyjemniejszego miejsca na znalezienie wyjątkowych prezentów niż Mustache Yard Sale. W upolowaniu tych najbardziej trafionych upominków dla całej rodziny pomoże Wam ponad 300 projektantów i twórców wyjątkowych ubrań, dodatków, akcesoriów oraz designerskich przedmiotów z całej Polski. Do tego specjalna strefa roślinna, w której będziesz mógł własnoręcznie wykonać swój prezent.
O kapryśnie podniebienia stołecznych foodiesów zadba kilkanaście konceptów gastronomicznych, wychodząc na przeciw zarówno miłośnikom słodkości jak i kulinarnych wycieczek po świecie.

PEŁNĄ LISTĘ WYSTAWCÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ: https://www.mustache.pl/l/FylCPw0

Podczas wydarzenia spodziewajcie się mnóstwa dodatkowych atrakcji:
• warsztatów świątecznych wieńców oraz pierniczków
• kreatywnych animacji dla dzieci w strefie Małego Wąsacza
• wspólnego tworzenia lasów w słoiku
• specjalnych stref naszych partnerów pełnych niespodzianek

Weźcie przyjaciół, rodzinę, nawet rodzeństwo, które Was wkurza i wpadajcie do Pałacu na świąteczne zakupy! Pamiętajcie o zabraniu swoich czworonogów – one też kochają święta.

WIDZIMY SIĘ!

Żaden Yard Sale nie może odbyć się bez hucznego afterparty. Po udanym dniu zakupów świątecznych na Mustache Yard Sale vol. 30. (link), noc najlepiej spędzić na szalonych tańcach i rozmowach z przyjaciółmi do białego rana! W końcu to czas spotkań z najbliższymi!

Tym razem zapraszamy Was do wyjątkowej przestrzeni wypełnionej po brzegi włoskim szykiem i temperamentem – Pop-Up Bar Campari & RedArt Gallery

Podczas wydarzenia zagrają super chłopaki z Winyl Market a na żywo wystąpi Mery Spolsky.

LOKALIZACJA AFTERPARTY:
Hala Gwardii – 1 piętro
Plac żelaznej bramy 1
00-138 Warszawa

impreza ma charakter otwarty
wstęp 18+

Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze