Natalia Przybysz na Noc Muzeów — wielkie otwarcie Placu Zabaw

Natalia Przybysz na Noc Muzeów — wielkie otwarcie Placu Zabaw

Od wielu lat Plac Zabaw oficjalnie otwiera się w Noc Muzeów — kontynuujemy tę piękną tradycję w 2018 i z dumą zapraszamy na koncert Natalii Przybysz, jednej z naszych ulubionych artystek, o której występie marzyliśmy już od dawna.

Natalię poznaliśmy dzięki zespołowi Sistars, który święcił triumfy kilkanaście (!) lat temu. Potem siostry Przybysz poszły w swoje strony. W 2012 roku Natalia nagrała płytę z okazji 50-lecia debiutu artystycznego Janis Joplin – premiera „Kozmic Blues” była jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku. Trzy lata później przyszedł czas na „Prąd” — album, który uzyskał status platynowej płyty i przyniósł Natalii dwa Fryderyki. Trzeciego właśnie dostała za najnowszy album. Pełnych osobistych przeżyć utworów ze „Światła Nocnego” będziecie mogli posłuchać na żywo już w sobotę na Placu.

Skład zespołu:
Natalia Przybysz – wokal
Jurek Zagórski – gitara
Mateusz Waśkiewicz – gitara
Patryk Stawiński – bas
Jakub Staruszkiewicz – perkusja

Po koncercie zapraszamy na BarKę, na afterparty z międzynarodowym duetem DJ-skim: berlińsko-krakowską Charlie i nicejsko-warszawskim Pierre LX: WYSIWYG017 — Charlie b2b Pierre LX — BarKa

Plac Zabaw
Noc Muzeów — Sobota, 19.05.2018
Start koncertu o 21:00
Na koncercie obowiązuje zakaz rejestrowania dźwięku i obrazu.
Wstęp wolny!

00-001 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze