New York’s Finest: MOBB DEEP

Spełniamy nasze marzenia, tym jest SEN.  Mamy wyjątkowy zaszczyt zaprosić Was na wieczór jakiego jeszcze w naszym domu nie było. W sobotę dnia 29.06 gościem specjalnym pod naszym dachem będzie legenda i kwintesencja kultury i rap gry – kultowa, nowojorska grupa MOBB DEEP.

Jeśli bliskie Wasze sercom są czarne dźwięki to esencją są numery „Shook One’s Pt.II”, „Survival of the Fittest”, „Hit It From the Back”, „Got it Twisted”, „Quiet Storm”, „Hell on Earth” czy też Outta Control” & „It’s Mine”.

MOBB DEEP w składzie Havoc i Big Noyd wystąpią na żywo w SEN w ramach europejskiej trasy ze specjalnym 45 minutowym koncertem, w trakcie którego uslyszycie wszystkie największe przeboje kultowej grupy z Queens.

info:
Mobb Deep to legendarna grupa hip hopowa wywodząca się z Queensbridge, Queens w Nowym Jorku. Grupę tworzył duet raperów – Havoc i Prodigy (zmarły w 2017 roku). Do historii muzyki przeszli jako jeden z najpopularniejszych duetów tzw. East Coast, sprzedając ponad 4 miliony płyt, w pierwszym etapie działalności grupy, czyli w latach 1995 – 2012. Nagrali 3 płyty, które pozostaną w kanonie Hip Hopu – The Infamous, Hell on Earth i Murda Muzik. Na koncie mają ponad tuzin singli, które podbiły listy przebojów oraz legendarne kolaboracje m.in. z Nas’em, Lil Kim, 50 Cent, Mary J Blige czy Nate Dogg. Byli jednymi z głównych uczestników tzw. wojny wschodu z zachodem w amerykańskim rapie o czym świadczą utwory m.in. 2 Pac’a wymierzone bezpośrednio w Mobb Deep – „Hit’em up” i „When we ride on our enemies”.

Jedzenie serwujemy od godziny 19:00 do godziny 01:00.

W kwestii rezerwacji stolików prosimy dzwonić, bądź pisać. Mail: reservations@senwarsaw.pl, tel. +48 883 025 025.

Prosimy mieć na uwadze, że SEN to miejsce o wyjątkowym charakterze. Z troski o zachowanie klimatu i o Naszych gości każda rezerwacja podlega selekcji na wejściu.

Wstęp:
19:00-05:00 = 50 PLN

Do zobaczenia w Naszym domu,
#SENteam
_________________________________

For your full comfort & table reservations:
Please contact us via email or cell.
reservations@senwarsaw.pl, tel. +48 883 025 025.

Please be advised that SEN is a place of unique character.
To preserve the unique climate of our place and full satisfaction of our guests, all reservations are subject to individual door selection at the entrance to our house.

Entrance:
19:00-05:00 = 50 PLN

See you at our house,
#SENteam
See Less

 

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze