Ogólnopolskie Targi Mody Niezależnej

Ogólnopolskie Targi Mody Niezależnej

Moda niezależna… czyli jaka? Unikalne wzornictwo, kreatywność, dbałość o detale i projekty tworzone w krótkich seriach – tym wyróżniają się niezależne polskie marki modowe. W dniach 9-11 lutego najzdolniejsi młodzi projektanci zaprezentują swoje kolekcje podczas OGÓLNOPOLSKICH TARGÓW MODY NIEZALEŻNEJ POLSKA SZAFA w Galerii Łomianki. Dla rodziców to okazja do upolowania wyjątkowego modowego „dzieła sztuki”, a dla dzieci możliwość wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach.

Polska moda niezależna łączy w sobie wyjątkowy charakter ubrań zaprojektowanych i uszytych w Polsce z trendami obowiązującymi w światowych stolicach stylu. Na targach Polska Szafa będzie można kupić kolekcje autorstwa nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest tworzenie ubrań z wysokiej jakości materiałów. W Galerii Łomianki pojawi się blisko dwadzieścia najbardziej kreatywnych, wyselekcjonowanych, polskich marek, oferujących kolekcje odzieży, biżuterię, torebki, a także dodatki dla kobiet i mężczyzn.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych fascynatach mody i do udziału zaprosili projektantów odzieży dziecięcej. Podczas targów Polska Szafa rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech przydatne zimą ciepłe bluzy i spodnie, kolorowe spódniczki oraz bluzki, czapki, kominy, a także wyjątkowe akcesoria.

Podczas wydarzenia odbędą się również wyjątkowe warsztaty plastyczne dla najmłodszych. W roli głównej wystąpi bohaterka książki dla dzieci „A niech to Gęś kopnie”. Podczas zajęć zorganizowanych przez wydawnictwo TASHKA każdy uczestnik będzie mógł stworzyć własną kukiełkę – Gęś na patyku. Z pomocą wycinanek, bibuły, kokardek i kleju będziecie mogli stworzyć gęś w najmodniejszej odsłonie!

Wszystkich spragnionych oryginalnej mody bezpośrednio od polskich projektantów zapraszamy w dniach 9-11 lutego do Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach. Targi odbędą się w godzinach pracy galerii.

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze