Plener Pyszne.pl

Od 6 do 9 czerwca na Bulwarach Wiślanych stanie strefa pop up Pyszne.pl, pokazująca warszawiakom, jak cieszyć się słońcem i dobrym jedzeniem w  towarzystwie przyjaciół wszędzie tam, gdzie jesteśmy, za dotknięciem przycisku w aplikacji. Wśród atrakcji znajduje się program codziennych degustacji zainspirowany kuchnią amerykańską, włoską, azjatycką i wegetariańską.

W czerwcu warszawiacy chłonący atmosferę Bulwarów Wiślanych nie będą już musieli przerywać wypoczynku w poszukiwaniu przekąski na mieście. Pyszne.pl uruchamia na wysokości Skweru Kahla specjalny punkt odbioru zamówień w postaci strefy pop up, nazwanej – stosownie do swojej funkcji –Plenerem Pyszne.pl. W miejscu tym wszyscy warszawiacy mogą swobodnie cieszyć się słońcem, zażywając relaksu się na leżakach i pufach przy dźwiękach dobrej muzyki i czekając na dostawę swojego ulubionego jedzenia. Akcja ma zainspirować Polaków do pełnego korzystania z walorów lata dzięki możliwości zamawiania i odbierania ulubionych dań kiedykolwiek i gdziekolwiek przyjdzie im spędzać przyjemny czas.

Od czwartku do niedzieli Pyszne.pl zaplanowało dla gości Pleneru degustacje dań kuchni świata –  każdego dnia innej. Wyselekcjonowanych potraw ze swojego menu dostarczą między innymi  restauracje: Why Thai, Projekt Sushi, Naleśnikarnia Lalka, India Express by Mandala, Sushiroll Bistro  Centrum, Sushi Nocą, Gringo Bar Dobra, Tereza Pizza Pasta Grill, Erywań, 5 Składników, Pielmień,  Naleśnikarnia Wspólny Mianownik, Fenicja – Restauracja Libańska, Green it, Indyjskie Smaki, OM  Sienna. Letnie pragnienie ugaszą natomiast orzeźwiające napoje od Pepsi.

Czwartek, 06.06, 12:00-22:00
● Plener Azjatycki
Ofertę przekąsek rodem ze Wschodu zaprezentują między innymi restauracje:
India Gate, Tuk Tuk, Wok Deli, Bombay Lounge.

Piątek, 07.06, 12:00-23:00
● Plener Wegetariański
Ofertę przekąsek bezmięsnych zaprezentują między innymi restauracje:
Falla, Himalayan Yeti, Chwast Food, Sphinx, Gruzja.
Sobota, 08.06, 12:00-23:00
● Plener Włoski
Ofertę przekąsek pachnących słońcem Italii zaprezentują między innymi restauracje:
Ciao Napoli, Pizza Express Praska Warszaska, Piatto Italiano, Papa John’s, Pizza Złota 65, Domino’s,
Pazzo Due, Posypane Dom Makaronu, Big Adriano, Piazza – Restauracja Włoska, Plac Hallera, Pizzeria
Prawy Brzeg.

Niedziela, 09.06, 12:00-22:00
● Plener Amerykański
Ofertę przekąsek niczym z filmów Tarantino zaprezentują między innymi restauracje:
Night Burger Centrum, Dzikie Jadło Burger, Warsaw Buffalo Wings.

Wybrzeże Kościuszkowskie, 00-401 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze