Propozycje na Dzień Babci i Dziadka 2016

Propozycje na Dzień Babci i Dziadka 2016

Dzień Babci i Dziadka w zoo

  • 23 stycznia w restauracji Tembo na terenie warszawskiego zoo odbędzie się impreza z okazji święta Babć i Dziadków. – Wszyscy chętni będą mogli spróbować swych sił w wałkowaniu ciasta, wykrajaniu fantazyjnych kształtów, pieczeniu, dekorowaniu i rzecz jasna degustacji. Na autorów najpiękniejszych i najsmaczniejszych ciasteczek czekają nagrody-niespodzianki. W międzyczasie opowiemy o zwierzęcych babciach i dziadkach w naszym ZOO, przedstawimy ich wnuki oraz rolę jaką odgrywają w walce o przetrwanie własnego gatunku – zachęcają do udziału w imprezie jej organizatorzy. Wydarzenie będzie się odbywać w godz. 11.00-14.00. – Babcie i Dziadkowie, którzy tego dnia odwiedzą nas z minimum dwójką wnucząt wchodzą do ZOO za darmo – dodają organizatorzy zabawy.

Dzień Babci i Dziadka w IMCE! MOMOTARO

  • W dniach 21 stycznia – 22 stycznia Teatr IMKA (ul. M. Konopnickiej 6) zaprasza babcie i dziadków na sztukę „Momotaro”. To historia familijna oparta na pastiszu kultury japońskiej. W obsadzie m.in. Marcel Borowiec, Marcin Kalisz oraz Anna Paruszyńska. Bilety: 35 zł (normalny), 30 zł (grupowy).

Warsztaty kreatywne w Empiku

  • – Kolorowe kartki i fantastyczne małe upominki dla bliskich osób. Przyjdź na warsztaty kreatywne i zobacz, co możesz wykonać na dzień babci i dziadka, by sprawić im radość. Przyjdź i daj się zaskoczyć mnogością inspiracji i odkryj w sobie kreatywną moc tworzenia, która da radość twoim bliskim – zachęcają organizatorzy. Warsztaty odbędą się 21 stycznia w godz. 17.00-19.00 w Empiku w galerii Arkadia (Al. Jana Pawła II 82).

Dzień Babci i Dziadka w restauracji „LIF”

  • – W tych szczególnych dniach oddajemy cześć głowom naszych rodzin. Zapraszamy do uczczenia tego wspaniałego święta wszystkie Babcie i Dziadków wraz z wnukami i ich rodzicami. Restauracja “LIF” w dniach 21 oraz 22 stycznia przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich seniorów i ich rodzin – zaprasza do siebie lokal. Restaurację znajdziecie w Al. Niepodległości 80.

Dzień Babci i Dziadka w Bombonierce

  • Bombonierka Cafe & Tea przy ul. Freta 29/31 zaprasza seniorów w środę 20 stycznia (od godz. 16.00) na wieczorek organizowany z okazji Dnia Babci i Dziadka. – Podczas tego spotkania będziemy mogli porozmawiać na temat herbat i ich rodzajów, posłuchać muzyki granej na żywo oraz listy przebojów z dawnych lat – podkreślają organizatorzy wydarzenia.

Potańcówka w klubie BAL

  • Klub BAL (ul. Nowogrodzka 31) zaprasza 23 stycznia na międzypokoleniowy dancing z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na seniorów czekać będą m.in. specjalne upominki.
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze