Stand-up na Hideoutowym Patio: Paweł Chałupka, Kuba Dąbrowski

Stand-up na Hideoutowym Patio: Michał Leja

Zaraz przy palmie w samym centrum Warszawy, ale jednak ukryta w Hideout. Nowa scena stand-upowa z cyklicznymi, cotygodniowymi występami w każdy wtorek o godzinie 20:00! Stand-up No Limits zaprasza najlepszych komików, by w przyjemnej atmosferze z daleka od niechcianych gapiów zaprezentowali swoje programy, bez tematów tabu i cenzury.

14 SIERPNIA o 20.00 wystąpią dla Was:

Paweł Chałupka – jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Kuba Dąbrowski – mieszka w Gdańsku, pochodzi z Podkonic. Obserwuje wszystkich i wszystko, zapamiętuje, potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Preferuje raczej grzeczne żarty, chociaż coś czasem wrzuci obleśnego, sprośnego, nietaktownego, robaczywego. Finalista III edycji Antrakt Stand Up Festiwal.

REJESTRACJA; link
Wydarzenie jest darmowe, ale wymagane jest pobranie darmowego zaproszenia celem rejestracji, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc siedzących. 

? dodatkowo jeśli chcecie wybrać sobie miejsce i zarezerwować leżak tak, żeby Wasza pupa była blisko sceny lub daleko niej to po pobraniu biletu piszcie maila na: hello@hideout.com
Jeśli nie napiszecie to po prostu szukacie miejsc na tzw. łapu capu, nie wiem czemu ludzie tak mówią, ale wiecie o co chodzi ?.
Do zobaczenia. ??

Wstęp dla widzów pełnoletnich!

Smolna 38, 00-375 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze