Stand-Up na Wyspie! /// Kuba Dąbrowski i Jacek Stramik

We współpracy z Brooklyn Brewery zapraszamy na cykl imprez Stand-Up na Wyspie.

Rozpoczynamy naprawdę mocno – już 28 maja o 19.30 wystąpią przed Państwem Kuba Dąbrowski i Jacek Stramik. Tych gigantów nie trzeba przedstawiać, to młode wilki współczesnego świata stand-up i wirtuozi ironicznego poczucia humoru.

Kuba Dąbrowski to lokalny patriota, znane osobistości nie mają zdania na jego temat. Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii.

Jacek Stramik – literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy.
Do spółki z Darkiem Gadowskim prowadzi cykliczną scenę stand-upową w rodzinnym Koszalinie. W Warszawie zaprezentuje materiał „Dobry jak chleb”.

Podczas tych wydarzeń nie może zabraknąć zimnego piwka, kuszących drinków i pysznego jedzenia. To wszystko na was czeka w wyjątkowych cenach. Nie zdradzając wszystkich szczegółów, zdecydowanie zapraszamy wszystkich miłośników złocistego napoju od Brooklyn Brewery, który tego dnia pojawi się dla Was w specjalnej, promocyjnej cenie.

Już dziś rezerwujcie czas i miejscówkę na Wyspie. Zapraszamy!
(Wydarzenie skierowane dla osób w wieku 18+)

Okopowa 6, 00-113 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze