Standup w Spółdzielni

Standup w Spółdzielni

Stand-up w Spółdzielni! W życiu komediowego programu nadchodzi czas, kiedy trzeba się z nim pożegnać, czyli nagrać i wysłać w wielki świat. Ten czas właśnie nadszedł! Skorzystajcie z okazji, że obejrzeć programy na żywo, a także stać się częścią komediowej historii!

Wystąpią dla Was:
Rafał Banaś – komik działający na scenie stand-upowej od 2013r.
Rafał zebrał do kupy swoje najnowsze przemyślenia oraz przygody i ma zamiar o tym wszystkim opowiedzieć ze sceny. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Obecnie Rafał przemierza Polskę ze swoim autorskim programem „Strefa komfortu” w którym w zabawny sposób porusza problemy współczesnego człowieka.

Karol Modzelewski – komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu.
Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach.
Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu.
Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central.
Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.

…………………………………………………..
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy, istniejący już od roku! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki 😉 Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!

Stand-up No Limits to projekt promujący kulturę stand-up w Polsce. Działamy od 2013 roku. Naszą ideą jest organizacja wydarzeń stand-up comedy show. No Limits polega na otwartości naszych scen i tworzeniu eventów w Polsce i zagranicą, na których prezentujemy różne rodzaje komedii stand-upowej, a także przedstawiamy Ci polskich komików. Nasz projekt nie zamyka się do wybranej grupy artystów przynależnych do konkretnej agencji, ponieważ współpracujemy z wszystkimi komikami na terenie naszego kraju.
……………………………………………………

27 września 2018, godzina 20.30, Wstęp 25zł
Bilety dostępne na barze (ClubBoho22) oraz on-line:
https://standupbilety.pl/event/230_stand-up-w-spodzielni-rafa-bana-karol-modzelewski#buyTicket

Żurawia 22, 00-515 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze