Stanisław Soyka w Worku Kości

Z dumą, niezwykle zaszczyceni zapraszamy na bardzo kameralny recital Stanisława Soyki!

Artysty specjalnie przedstawiać nie trzeba: wciąż inny i wciąż nowy, a jednocześnie rozpoznawalny od pierwszych nut. Jest zwierzęciem muzycznym z charyzmą performera. Z zespołem czy solo wkrótce po wejściu na scenę obejmuje całkowite panowanie nad publicznością.
W jednym z licznych wywiadów Soyka powiedział „Nie gram dla fajerwerków, nie śpiewam by się popisać. Moją ambicją i pragnieniem jest, by mój śpiew, moje pieśni dodawały otuchy, podnosiły na duchu tych, którzy przychodzą mnie słuchać. Chcę by wychodzili z koncertu pogodni i umocnieni”.

Stanisław Soyka – wokalista jazzowy, pianista, kompozytor. Pełny biogram i dyskografia Artysty na: www.soyka.pl
fan page na fb:
https://www.facebook.com/stanislawsoyka/
————————————–
Cocktail Bar Worek Kości, ul. Bagatela 10, Warszawa
otwarcie klubu: godz. 18.00
start godz. 20.00
Wstęp wolny. BEZ REZERWACJI MIEJSC.
Ilość miejsc ograniczona przestrzenią Worka i bezpieczeństwem Gości. Klub mieści maksymalnie 130 osób (siedzących i stojących łącznie).
—————————————
W lokalu Worek Kości obowiązuje ZAKAZ WNOSZENIA WŁASNYCH NAPOJÓW I JEDZENIA.

Prosimy o NIENAGRYWANIE koncertu (audio i video) i nieudostępnianie streamingów z odbywającego się u nas wydarzenia z uwagi na ochronę praw autorskich Twórcy.
Prosimy o wzajemny szacunek.

Na koncert zapraszamy osoby dorosłe oraz, z uwagi na to, że głównie sprzedajemy alkohol i w naszym lokalu przebywają Goście pod jego wpływem – dzieci co najmniej powyżej 12-go roku życia.
Osobom do lat 18-stu oczywiście alkoholu nie sprzedajemy.

Grzybu

Komentarze