Targi Animalove

Jeśli kochacie zwierzęta – te targi są stworzone dla Was! Znajdziecie na nich wszystko czego Wasi pupile potrzebują, dowiecie się o ich zdrowiu, odpowiedniej diecie i zachowaniu, pomożecie potrzebującym, przyjemnie spędzicie czas w gronie ludzi, którzy również je kochają! Ogarnięty z przyjemnością objął wydarzenie patronatem medialnym!

Targi Animalove to spotkanie miłośników zwierząt: każdy opiekun psów, kotów, ptaków, gryzoni, gadów, rybek, owadów czy innych zwierząt domowych, znajdzie tu oryginalne, niepowtarzalne, często niedostępne w ogólnej sprzedaży produkty i akcesoria dla swoich milusińskich.

O targach

Targi Animalove to jedyne targi dla zwierząt w Polsce, które skupiają się na wspieraniu właścicieli w codziennym życiu ze swoją zwierzyną.

Ponad 100 wystawców zapewni wszystko co potrzebne Waszym zwierzakom:
Karmy na codzień i specjalistyczne, przysmaki, legowiska, akcesoria do pielęgnacji, kosmetyki i wiele innych produktów dla zwierząt, w większości od polskich producentów, marek i firm. Wspieramy polskie i lokalne biznesy i chcemy pokazać, że nasz rynek ma bardzo dużo do zaoferowania.

Targi Animalove to strefy: zakupów, warsztatów, pokazów, akcji charytatywnych, relaksu. Poza tym szykujemy dla Was konkursy, niespodzianki i powitalne torby. Wraz z odnowionym Centrum Praskim Koneser zaserwujemy Wam i Waszym podopiecznym dzień pełen atrakcji w nowoczesnym wydaniu.

Chcemy pomagać również zwierzętom bezdomnym – dlatego zaprosimy organizacje, które zajmują się profesjonalną pomocą zwierzętom bezdomnym i potrzebującym. Pragniemy promować adopcje zwierząt nierasowych, wspierać akcje sterylizacji dzikich zwierząt, oraz poszerzać świadomość o realnych potrzebach niedużych organizacji zajmujących się pomocą zwierzętom.

Dla wystawców

Współtwórzcie Animalove!

Jeśli chciałbyś się wystawić – tutaj znajdziesz link do formularza z regulaminem i opisem dostępności stoisk.

Formularz zgłoszeniowy —-> https://forms.gle/7jz1GrpA1ykM3gcb6

Dla organizacji i partnerów:

animalove@animalove.net

9 czerwca 
Centrum praskie Koneser
11.00 – 18.00
Wstęp Wolny
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze