Targi Kobieta W Warszawie

Targi Kobieta w Warszawie

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w targach KOBIETA W WARSZAWIE, które odbędą się 20 maja 2017 roku w Warszawie w godzinach 10.00 – 18.00, w oryginalnych wnętrzach studia BABKA DO WYNAJĘCIA.

KOBIETA W WARSZAWIE to wydarzenie, które na stałe zagości w kalendarium targowym stolicy. Event skierowany jest do segmentu kobiecego. Tego dnia zaprezentujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Stworzymy miejsce komunikacji pomiędzy firmami, mediami oraz uczestnikami targów. Każdy z wystawców będzie mógł zarówno zaprezentować się,jak i sprzedać produkty, usługi. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie profesjonalna oprawa oraz niepowtarzalna atmosf era, która na zawsze zapadnie w pamięci każdego uczestnika targów. Bardzo ważnym aspektem jest fakt, iż współpracujemy wyłącznie z firmami najwyżej jakości.

Targi Kobieta W Warszawie

Organizatorom zależy na wypromowaniu zarówno małych, dopiero rozwijających się firm, jak również wzmocnienie pozycji marek wiodących na rynku Fashion & Beauty. Targi KOBIETA W WARSZAWIE to również doskonała szansa, by rozszerzyć grono odbiorców, a także pozyskać nowe kontakty biznesowe.

Plusy wzięcia udziału w targach:

-prezentacja produktów najwyższej jakości,
-wysoka frekwencja,
-najlepsza kampania reklamowa,
-wyselekcjonowani odbiorcy,
-atrakcyjna lokalizacja,
-możliwość sprzedaży,
-profesjonalizm,
-przyjazna atmosfera.

Grzybu

Komentarze