Targi Plakatu 2018

Już po raz SZÓSTY zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, będące spotkaniem najlepszych grafików, ilustratorów i galerii plakatu, dzięki którym jego dziedzina przeżywa w Polsce prawdziwy renesans.

✨ TARGI PLAKATU 2018 ✨ pod honorowym patronatem Andrzeja Pągowskiego!

[Rejestracja wystawców została zakończona – o jej wynikach poinformujemy zainteresowanych po 22.10]

Przygotujcie się na estetyczny odjazd i duuuże zakupy 🙂

16 grudnia, w samym sercu Warszawy, w zabytkowych przestrzeniach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich zbierzemy dla was najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu, autorów najpiękniejszych wielkoformatowych ilustracji i grafik – będzie to świetna okazja by zaopatrzyć się w oryginalne prezenty gwiazdkowe dla bliskich lub nietuzinkowe ozdoby do powieszenia w domu lub biurze!

Co z atrakcji?
★ 4 piętra zapełnione wystawcami i oryginalnymi pracami
★ strefa TECH – showroom innowacji
★ sesje mentorskie z ekspertami
i… więcej, informacje już niedługo.

Inicjatorem i organizatorem targów jest Don’t Panic Polska – wydawca kultowych kopert z kolekcjonerskimi plakatami, które ukazywały się na przestrzeni ostatnich kilku lat w największych polskich miastach. Specjalnie z okazji Targów otworzymy dla was Pop Up Poster Shop ze wszystkimi wzorami grafik, jakie do tej pory ukazały się w kopertach – będzie można nabyć je w wersji niezłożonej, kolekcjonerskiej, także egzemplarze zagraniczne – prawdziwe unikaty!

Wstęp 2 PLN, 5 PLN dla 2 osób z dzieckiem – w cenie szatnia i pamiątkowy bilet – dla pierwszych gości limitowane niespodzianki!

Do zobaczenia! Zaproś znajomych!

Bracka 25, 00-021 Warszawa, Polska

Grzybu

Komentarze