Warsaw Comic Con / III Edycja

WARSAW COMIC CON Powraca! III edycja największego festiwalu popkultury w Polsce – 3. Warsaw Comic Con i 3. Good Game – Warszawskie Targi Gier, 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.  W sprzedaży bilety na Warsaw Comic Con: TrzydniowyKARNET PLATINUM, VOUCHER NA ZDJĘCIE Z GWIAZDĄ oraz VOUCHER NA AUTOGRAF (harmonogram gwiazd wkrótce)! Szczegółowe informacje o biletach dostępne TUTAJ.

* * * Bilety na Warsaw Comic Con  uprawniają do wejścia na targi Good Game! * * *

20 międzynarodowych gwiazd filmów i seriali na wyciągnięcie ręki, autorzy książek i komiksów, Youtuberzy, strefy tematyczne, turnieje gier elektronicznych i planszowych, wystawy, koncerty i konkurs Cosplay – te i wiele innych, wspaniałych atrakcji czeka na odwiedzających największy festiwal popkultury w Polsce Warsaw Comic Con. Z biletem na WCC wejdziesz też na Good Game – Warszawskie Targi Gier oraz Festiwal Czytelnictwa Warsaw Book Show. Bilety już w sprzedaży!

Atrakcje imprez Warsaw Comic Con, Good Game i Warsaw Book Show:

Spotkania z gwiazdami Hollywood – panele Q&A, sesje foto i autografów. Pierwsi goście 3. Warsaw Comic Con-u: Richard Harmon – John Murphy z The 100, Kristian Nairn – Hodor z Gry o tron, Hayley Law – Valerie Brown z Riverdale, Cody Saintgnue – Brett Talbot z Teen Wolf: Nastoletni wilkołak, Martin Klebba – Marty z Piratów z Karaibów, Marlon Langeland – Jonas z norweskiego serialu Skam, Conan Stevens – Gregor „Góra” Clegane z Gry o Tron, Kerry Ingram – Shireen Baratheon z Gry o Tron, Michelle Harrison – Nora Allen z The Flash, Sam J. Jones z Flash Gordon.

Koncert muzyki z gier video Magic Orchestra (sobota 21.04) – unikalny projekt na polskim rynku muzycznym. W dwuczęściowym programie znajdą się utwory, które towarzyszą najbardziej rozpoznawalnym i kultowym grom video na świecie.
W koncercie m.in usłyszymy muzykę z gier :
Battlefield 1, The Elder Scrolls V: Skyrim, Civilization IV, VI, Minecraft, Baldur’s Gate, Mafia, God of War, Overwatch, Killzone 2,3, Uncharted 3, Assasin’s Creed 3, Wiedźmin 2.
Przez ostatnie kilkadziesiąt lat gry przeszły ogromną transformację. Od prostych form telewizyjnych na starych telewizorach czy pierwszych komputerach, które z charakterystycznym dźwiękiem ładowania gier z kaset magnetofonowych towarzyszyły nam w latach 80tych do pełnych rozmachu, gigantycznych przedsięwzięć z budżetami przekraczającymi sto i więcej milionów dolarów. Na dobre zyskały ogromną rzeszę graczy i stały się odrębną częścią kultury masowej.
Koncert orkiestry wraz z chórem w połączeniu z projekcjami na ekranach multimedialnych i transmisją live stanowi wyjątkową propozycję dla fanów gier video i tych wszystkich, którym bliska jest również doskonała muzyka towarzysząca tej masowej rozrywce. Mistrzostwa świata e-sportu przyciągające ogromne zainteresowanie widzów, wydawane osobno ścieżki dźwiękowe, którą piszą najwięksi kompozytorzy na świecie rozchodzą się w setkach tysięcy egzemplarzy. Świat gier i filmu coraz częściej przenika się , inspirując wzajemnie do tworzenia nowych, komercyjnych hitów.

Uwaga! Aby wziąć udział w koncercie należy zakupić osobny bilet. 

Spotkania z: pisarzami, autorami komiksów, Youtuberami oraz internetowymi propagatorami nauki. Ponadto strefy tematyczne: Star Wars, Gry o tron, PostApo i Wioska Wikingów, Turnieje gier komputerowych i konsolowych, Turnieje gier planszowych, Konkursy Cosplay, Wystawy, Koncerty i wiele więcej!

Warsaw Comic Con, Good Game – Warszawskie Targi Gier oraz Warsaw Book Show odbędą się w dniach 20-22 kwietnia 2018 w Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Niezmotoryzowanych na wydarzenia dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy.

Grzybu

Komentarze