Warsaw Fashion 2018

Warsaw Fashion 2018

WARSAW FASHION to nowe wydarzenie na modowej i kulturalnej mapie Warszawy. Przez 2 dni serce warszawskiego Powiśla rozbłyśnie energią projektantów i marek premium. Nowopowstająca przestrzeń Elektrownia Powiśle stanie się miejscem pokazów mody, wykładów, paneli i wystaw, które przyciągną liczne grono osób ze świata mody, show biznesu, kultury i sztuki.

Głównym Partnerem Gali Wieczoru jest marka Carlo Rossi, która jest Ambasadorem konkursu dla utalentowanych projektantów Carlo Rossi Refresh. Ta największa i najpopularniejsza marka wina w Polsce związana jest ze światem mody już od wielu lat, poprzez wsparcie i inspiracje dla młodych projektantów. Podczas wieczornej, finałowej gali Warsaw Fashion goście tego wydarzenia, będą mogli podziwiać kreacje autorstwa dwóch młodych projektantek, Katarzyny Szumiec i Ewy Bednarskiej. Zaprezentowane zostaną one na wybiegu przez dwie najpiękniejsze Polki, zdobywczynie tytułu Miss Polonia: Marcelinę Zawadzką i Agatę Biernat. Stroje inspirowane smakami najnowszych wariantów Carlo Rossi Refresh, owocami leśnymi i owocem granatu, były zwycięskimi kreacjami z konkursu Carlo Rossi Refresh Awards.

W ramach WARSAW FASHION w specjalnie zaprojektowanej strefie UNIQUE BAZAAR odwiedzający wydarzenie goście będą mogli w komfortowych warunkach poznać i dokonać zakupu kolekcji czy produktów wyselekcjonowanych marek premium z segmentów: moda, uroda, akcesoria, sztuka, technologia czy design.

Ideą UNIQUE BAZAAR jest zapewnienie klientom wyjątkowej atmosfery i unikalnego doświadczenia w trakcie zakupów, dlatego stawiamy na jakość a nie ilość prezentowanych marek.

WARSAW FASHION idealnie wpisuje się w nowoczesną przestrzeń ELEKTROWNI POWIŚLE, partnera wydarzenia, która jest miejscem, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, generując nową energię i wprowadzając nową jakość w rozrywkowe życie mieszkańców Powiśla i całej Warszawy.

Wydarzenie będzie o charakterze otwartym w sobotę i niedzielę w godzinach 11.00 – 19.00.

Gala wieczorna z pokazami mody będzie imprezą zamkniętą tylko na zaproszenia.

Wybrzeże Kościuszkowskie, 00-001 Warszawa, Polska

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze