Warsaw Short Framing

Warsaw Short Framing

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online (formularz na stronie wydarzenia, link poniżej) lub telefonicznie w DK Kadr

Noam, reż. Adi Shinar (Izrael) 23’
16-letnia Noam nie może już wytrzymać z matką i szuka kogoś, z kim mogłaby spędzić noc.

Han, reż. Jonathan Choo (Singapur) 20’
Syn Hoh Yima zabił koreańską tłumaczkę mieszkającą w Singapurze. Ojciec wyrusza do Korei Płd., by pojednać się z rodzicami ofiary. Ta podróż nauczy go o sobie więcej, niż się spodziewał.

Cięcie, reż. Eva Sigurdardottir (Islandia) 18’
17-letnia Chloe, której nagie zdjęcia wyciekły do internetu, bierze udział w konkursie fitness, by zmienić swój wizerunek. Jak daleko się posunie, by zdefiniować się na nowo?

Bez nieba, reż. Jianna Maarten (USA) 25’
Dwójka nastolatków z amerykańsko-meksykańskiego pogranicza poszukuje miłości w regionie, w którym przemoc wydaje się nieunikniona.

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 85 min

Kurator cyklu: Maciej Misztal
Pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych oraz wielu audycji telewizyjnych, w tym koprodukcji międzynarodowych. Pomysłodawca i gospodarz projektów Warsaw Short Framing oraz Off na zakręcie. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

ŁĄCZNY CZAS TRWANIA: ok. 90 min

04.04.2019 Godz. 19.30

wstęp wolny, rezerwacja miejsc telefonicznie: 22 843 88 81 lub online: link

Grzybu

Komentarze