Warsaw Vintage Market w Niebie

Wiosenna edycja Warsaw Vintage Market w Niebie! 10 marca wszyscy miłośnicy mody będą mogli odświeżyć swoje garderoby o lżejsze elementy, idealne na nadchodzące, cieplejsze dni.

Warsaw Vintage Market to wydarzenie, które z każdą kolejną edycją przyciąga coraz większe tłumy entuzjastów dobrego stylu. Miłośnicy vintage (ale nie tylko) znajdą tu oryginalne dodatki i ubrania, które nie powtórzą się w sieciówkach.

Już 10 marca, w niedzielę, klub NIEBO stanie się kopalnią wyjątkowych elementów, które idealnie wpasują się w wiosenne szafy modowych freaków. Nie zabraknie lekkich płaszczy, dżinsów vintage, oryginalnych okularów przeciwsłonecznych, fruwających sukienek i wszelkich niezbędnych, wiosennych akcesoriów.

Chcesz zostać wystawcą i wziąć udział w imprezie? Skontaktuj się z nami mailowo – brcvtg@gmail.com

Liczba miejsc dla wystawców ograniczona.

Data: 10.03.2019
Miejsce: NIEBO, ul.Nowy Świat 21 (w podwórku), Warszawa

Jak zawsze dla kupujących wstęp wolny!
____________________________________

Warsaw Vintage Market – SPRING EDITION is coming! It’s time to start thinking spring, and we would like to invite all of the fashion enthusiasts and bargain hunters for best vintage fashion market!

Mark your calendars now to spend 10th March in NIEBO, where you can find vintage jeans, unusual jackets, summer dresses and many more. All the fashion freaks – you are welcome!

Do you want to become an exhibitor and take part in our event? Write us at – brcvtg@gmail.com

Number of exhibitors is limited.

Date: 10.03.2019
Place: NIEBO, Nowy Świat 21, Warsaw

admission free

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze