Warszafka Po Stolicy – czyli grzechy warszawskich kierowców

Warszafka Po Stolicy - czyli grzechy warszawskich kierowców
Trąbienie na pieszych na pasach, wymuszanie pierwszeństwa, dziecko pod kołami – to, co dzieje się na ulicach Warszawy, nie mieści się w głowie. Do czego są w stanie posunąć się warszawscy kierowcy przedstawia kanał „Warszafka po Stolicy”. Autorzy kanału wyłapują niebezpieczne i czasem absurdalne sytuacje na warszawskich drogach.

Jak piszą twórcy filmu, został on zrobiony ku przestrodze. „Nasze filmy nie są tworzone po to, by urazić kogokolwiek. Chcemy jedynie pokazać poszczególne zachowania osób na ulicach naszej stolicy” – informują na swoim fanpejdżu.

Pierwszy opublikowany odcinek pt. „Jak czereśniak” wywołał dużo emocji. Przedstawia, jak kierowca ekskluzywnego samochodu wymusza w sposób agresywny by inny kierowca odjechał do tyłu i zjechał mu z drogi, a następnie obraża go i grozi pobiciem.

Drugi odcinek to kompilacja różnych zdarzeń z podróży po Warszawie. Widzimy na nim, jak warszawiacy przejeżdżają na czerwonym świetle, wymuszają pierwszeństwo, obrażają innych, a ponad wszystko – krzyczą na przechodniów na przejściu dla pieszych!

Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze