Warszawiacy wybrali najlepszy lokal 2019 na Pyszne.pl

Zdecydowali klienci. Wiodący serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl ogłosił zwycięzców prestiżowego konkursu Best Restaurant Awards, który wyłonił Hamsa Grill jako najlepszą restaurację w Warszawie, potwierdzając warszawskie zamiłowanie do przekąsek spożywanych wieczorową porą. Pyszne.pl ujawniło również ogólnokrajowego zwycięzcę i pełną listę najlepiej ocenionych restauracji w podziale na miasta i kategorie.

W Warszawie przyznane zostały także nagrody w kilku kategoriach. Mała Italia otrzymała nagrodę za najlepszą pizzę, Bong Bong Asian Bistro za najlepszą kuchnię azjatycką, Burgery Nocą za najlepsze burgery, natomiast Lunch For You za najlepszą kuchnię polską.

Oprócz zwycięzcy ogólnopolskiego, Pyszne.pl wyłoniło również lokalnych zwycięzców w 39 miastach w Polsce. Większą część listy zapełniają pizzerie, co pokazuje, że narodowy romans z włoską kuchnią trwa w najlepsze. Nie jest to niespodzianką, ponieważ pizza pozostaje najczęściej zamawianym na Pyszne.pl w 2018 roku daniem, zaraz przed kurczakiem i hamburgerami.

Lokalni Ulubieńcy

Poczynając od pierwszej edycji projektu Best Restaurant Awards w roku 2015, Pyszne.pl co roku dopisuje nowe pozycje na listę polskich restauracji, które miejscowi polubili najbardziej – i ocenili najwyżej. W grudniu klienci Pyszne.pl ponownie zostali zaproszeni do wystawiania ocen i wspierania swoich ulubionych restauracji.
Z tysięcy restauracji w Polsce tylko 615 zostało nominowanych do konkursu. Ich ocena była oparta na kilku czynnikach, takich jak: jakość jedzenia, jakość dostawy i liczba recenzji w porównaniu do liczby zamówień. Wyniki zostały również sprawdzone pod kątem ewentualnych oszustw, a cały proces weryfikacji był skrupulatny.
Jego wynik wyłonił Hamsa Grill jako ostatecznego warszawskiego zwycięzcę – udowadniając, że warszawiacy mają słabość do późnowieczornych przekąsek.

Materiał dzięki Pyszne.pl
Grzybu
Latest posts by Grzybu (see all)

Komentarze