Warszawska Klubowa Noc 2015 – jeden bilet, dziesiątki imprez.

Warszawska Klubowa Noc 2015 - jeden bilet, dziesiątki imprez.
fot: http://warszawa.gazeta.pl/

KLUBOWA NOC 2015. Podczas tej nocy, kupując jeden bilet będziemy mogli wejść do kilkudziesięciu klubów.

Ostatni piątek karnawału zapowiada się naprawdę gorąco! 13 lutego obędzie się kolejna edycja Klubowej Nocy, imprezy, podczas której z jednym biletem w formie specjalnej opaski można bawić się na różnych imprezach muzycznych i tematycznych.

Klubowa Noc 2015 w Warszawie:

Kupując jeden bilet na Klubową Noc, będzie można bez ograniczeń przemieszczać się pomiędzy wieloma lokalami. Organizatorzy podkreślają, że zależy im na przygotowaniu interesującej i zróżnicowanej oferty, z różnorodnymi atrakcjami. Bawić się będzie można przy muzyce klubowej, elektronicznej, czy granej na żywo, więc każdy znajdzie coś dla siebie. – Jak co roku przygotowujemy mnóstwo atrakcji dla uczestników Klubowej Nocy. Impreza to nie tylko doskonała okazja do wyjścia ze znajomymi czy poznania nowych osób – opowiada Jakub Kubiński, organizator wydarzenia.

Bilety na Klubową Noc:
– 10 zł – przedsprzedaży – dostępne na: bilety.klubowa.pl
– 20 zł -w dniu imprezy.

Tegoroczna Klubowa Noc odbędzie się jednocześnie w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy i Toruniu. Szczegóły imprezy w Warszawie, listę klubów oraz atrakcji organizatorzy poznamy na początku lutego.

Grzybu

Komentarze