Warszawski Piknik Rodzinny – od MIKRO do MAKRO

ZwalczNudę.pl zaprasza na „Warszawski Piknik Rodzinny – od MIKRO do MAKRO”, organizowany wspólnie z Politechniką Warszawską!

Warszawski Piknik Rodzinny to święto wszystkich rodzin, które chcą aktywnie spędzić czas i zapoznać się z ofertami przeróżnych instytucji, kierowanych do dzieci i ich rodziców.

Uczestnicy Pikniku będą mogli zaprzyjaźnić się z robotami, pogłaskać alpaki, wyskakać się na dmuchańcach, zadać pytania dotyczące zdrowia i wiele, wiele więcej! Śledźcie naszego Facebooka, aby dowiedzieć się co przygotowali dla Was Partnerzy wydarzenia.

„Od mikro do makro – Warszawski Piknik Rodzinny”” odbędzie się 14.04 na Stadionie Syrenki Politechniki Warszawskiej, ul. Batorego 10a, w godzinach 12:00-17:00.

Piknik jest zwieńczeniem Warszawskich Dni Rodzinnych, podczas których w dniach 12-14.04 cała Warszawa zmieni się w wielki plac do eksperymentów i próbowania swoich sił w nowych aktywnościach. Setki placówek, które kierują swoją ofertę do rodzin
z dziećmi, w tych dniach otworzy swoje drzwi, organizując bezpłatne lekcje, warsztaty, pokazy, treningi itp.

Wstęp na Piknik i wszystkie warsztaty, zajęcia, spotkania w ramach WDR jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy, które ruszają 25 marca na stronie http://www.warszawskiednirodzinne.pl/wdr-xiii/warszawski-piknik-rodzinny/?fbclid=IwAR3yWEKN8no0delK5fq04pNu7j6wtmFTq9y-2WFxqwJAjxgmkp0RZWMo2yk

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji wydarzenia – http://www.warszawskiednirodzinne.pl/tak-bylo/

Podczas Warszawskiego Pikniku Rodzinnego każdy znajdzie coś dla siebie, nuda nie ma szans!

Więcej o działaniach Fundacji Zwalcz Nudę – https://www.youtube.com/watch?v=DK4Ig5WsvKE

Grzybu

Komentarze