Wielkie Otwarcie Salonu Riff

Wielkie Otwarcie Salonu Riff

Zapraszamy Cię na koncert z okazji ponownego otwarcia Salonu Riff przy Placu Konstytucji. Wstęp Wolny!

Specjalnie dla Was zagrają:

02.02 (piątek) start godz 19:00
Kasia Piszek – kompozytorka, wokalistka i producentka.
Od ponad 10 lat prowadzi czynną działalność koncertową i studyjną, pisząc piosenki dla takich artystów jak Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska. Współpracowała z Anią Dąbrowską, Bogdanem Kondrackim, Karoliną Kozak, Andrzejem Smolikiem. Obecnie tworzy zespół koncertowy Moniki Brodki i Artura Rojka, z którym nagrała nagradzany album „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Od 2012 razem z Pauliną Przybysz, braćmi Zalewskimi i Jerzym Markuszewskim współtworzy zespół Rita Pax, z którym nagrała dwie płyty. Jej solowy album ukaże się jesienią tego roku.
Podczas koncertu towarzyszyć jej będzie Łukasz Czekała, znany m.in. z Backspace.

03.02 (sobota) start godz. 16:00
MERY SPOLSKY
To muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery Spolsky można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu czy Open’er Festival. Teraz zobaczysz ją u nas w salonie na żywo. Zapraszamy!

03.02 (sobota) start godz. 19:00
POWER OF TRINITY
Łódzki zespół założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Debiutancka płyta zespołu „11″ znalazła się wśród 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia według magazynu „Teraz Rock”. Drugi album „Loccomotiv” zyskał miano jednej z najpopularniejszych, polskich płyt rockowych 2011 roku. W roku 2012 zespół zdobył prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił min. u boku Lauren Hill, Prodigy i Linkin Park. Na początku września 2014 roku odbyła się premiera trzeciego studyjnego krążka „Legorock”. Obecnie zespół pracuje nad kolejną płytą, którą zapowiada singiel „Ogień”.
Skład zespołu:
Jakub Koźba – wokal
Łukasz Cyprys – gitara
Paweł Wochna – bas
Grzegorz Graczyk – perkusja

Grzybu

Komentarze