Wygraj tablet wymyślając nazwę nagrody dla Mieszkańca Woli

Wygraj tablet wymyślając nazwę nagrody dla Mieszkańca Woli

Dzielnica istnieje dzięki mieszkańcom.Wydarzenia lokalne, inicjatywy podwórkowe, przedsięwzięcia kulturalne, samopomoc sąsiedzka czy nowe inwestycje sprawiają, że to miejsce żyje życiem swoich mieszkanek i mieszkańców. Chcemy odnaleźć i nagrodzić te osoby, które szczególnie przyczyniają się do rozwoju Woli. To mogą być animatorzy życia kulturalnego, społecznicy, badacze i propagatorzy historii lokalnej, przedsiębiorcy, pomocni sąsiedzi czy inne osoby, które działają w przeróżnych sferach rzeczywistości lokalnej. Teraz szukamy nazwy dla tak wyjątkowego wyróżnienia. Dla zwycięscy konkursu przewidzieliśmy nagrodę – tablet.

Nagrodę dla mieszkańców zasłużonych dla Woli chcielibyśmy wprowadzić na stałe do kalendarza warszawskich wydarzeń. Ze względu na osoby, którym będzie przyznawana chcemy nadać jej szczególną wartość – mówi burmistrz Krzysztof Strzałkowski.

Jak zatem nazwać nagrodę, która będzie przyznawana osobom działającym na rzecz mieszkańców i dzielnicy Wola? – Nazwa takiego wyróżnienia powinna wywoływać pozytywne skojarzenia i wiązać się tematycznie z naszą dzielnicą – mówi Ewa Statkiewicz, Przewodnicząca Rady Dzielnicy Wola.W ocenie zgłoszeń konkursowych jury weźmie pod uwagę przede wszystkim oryginalność nazwy, jej znaczenie oraz emocje i skojarzenia, jakie wywołuje. Na propozycje czekamy od 11 maja do 8 czerwca 2015 roku. Każdy uczestnik może zgłosić nie więcej niż trzy propozycje nazwy. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz, który dostępny jest na stroniewww.wola.waw.pl. Formularz dostępny jest także w punkcie informacyjnym Urzędu Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90.

Zgłoszenia przekazywane osobiście będą przyjmowane do 8 czerwca 2015 r. w godzinach pracy urzędu, natomiast te przekazywane elektronicznie – do 8 czerwca 2015 r. godz. 23:59. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

Grzybu

Komentarze